Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Lion Koltuk Döşeme olarak İstanbul Küçükçekmece ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler vermekteyiz. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde. Lion Koltuk Döşeme ve koltuk tamiri sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin Koltuk,Berjer,Sandalye ve Kanepelerinizi İstanbul geneli ücretsiz servisimiz ile ev veya iş yeriniz’den almakta ve İkitelli’de bulunan atölyemize getirmekteyiz. Daha sonrasında kataloglardan belirlediğimiz renk ve model tercihi sonrası eski koltuk döşeme’lerinizi sökmekte ve gerekli tamir işlemlerini yaparak. Sizlere ilk günkü gibi teslim etmekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sağlarken kaliteli, dayanıklı, modern ürünleri kullanmaktayız. Çalışanlarımız alanlarında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü ustalarımız tarafında yapılmaktadır.

Eğer sizlerin de uzun yıllar önce almış olduğunuz modası geçmiş veya yıpranmış koltuk takımlarınız varsa ve bunları restore etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Lion Koltuk Döşeme iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Hızlı fiyat teklifi için kaplatmak istediğiniz koltuk, kanepe, berjer, sandalye veya Chester koltuk tamiri için Whatsapp üzerinden bizlere resim atmanız yeterlidir. Müşteri temsilcimiz hızlı bir şekilde sizlere dönüş sağlayacaktır. Firma sahibi Vedat Aslan

Call Now Button