Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Lion Koltuk Döşeme

Anasayfa-Lion Koltuk Döşeme olarak İstanbul Küçükçekmece içesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler vermekteyiz. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Lion Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir.

İşletmemizde sizlerin Koltuk, Berjer, Sandalye ve Kanepelerinizi İstanbul geneli ücretsiz servisimiz ile ev veya iş yeriniz’den almakta ve İkitelli’de bulunan atölyemize getirmekteyiz. Daha sonrasında kataloglardan belirlediğimiz renk ve model tercihi sonrası eski koltuk döşeme’lerinizi sökmekteyiz. Ve gerekli tamir işlemlerini yaparak sizlere ilk günkü gibi teslim etmekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sağlarken kaliteli, dayanıklı, modern ürünleri kullanmaktayız. Çalışanlarımız alanlarında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü ustalarımız tarafında yapılmaktadır.

Anasayfa-Lion Koltuk Döşeme

Eğer sizlerin’de yıllar önce almış olduğunuz yıpranmış koltuk takımlarınızı restore etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Lion Koltuk Döşeme iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Hızlı fiyat teklifi için kaplatmak istediğiniz koltuk tamiri için Whatsapp üzerinden bizlere resim atmanız yeterlidir. Müşteri temsilcimiz hızlı bir şekilde sizlere dönüş sağlayacaktır. Anasayfa Firma sahibi Vedat Aslan

Call Now Button