Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Koltuk Döşeme Özellikleri

Koltuk Döşeme Özellikleri

Mağazalardan aldığımız koltukların imalat aşamalarına Koltuk Döşeme ismi verilmiştir, ahşap veya metalden yapılan iskelet üzerine süngerleme işlemi sonrasında Kumaş Kaplama ile Koltuk İmalatı tamamlanmaktadır. Çünkü kısaca anlattığımız bu işlem aslında yıllara dayanan emek ve ustalıkla harmanlanmaktadır. Koltuk Döşeme Ustası koltuk takımına başlamadan o Koltuk zihninde bitmiştir zaten, bir koltuğun ilk başlangıcı iskelettir, sağlam olmalıdır. Çünkü önünde uzun yıllar vardır, üstelik üzerinde taşıyacağı sahipleri onu çok zorlayacaktır. Koltuk iskeleti üzerine kolon, sünger, elyaf gibi şeklini veren, konforlu olmasını sağlayan malzemeler ile hazırlanmaktadır. Ve sonra Koltuk, Kanepe ve Berjer kumaş kaplama işlemine geçilmektedir.

Üretim aşamalarında bu kadar ince ayrıntılara sahip bir mesleğin yıllar içinde edinilen tecrübeye dayalıdır. Koltuk Kaplama ve Koltuk Tamiri eskiyen koltuğun yenilenme işlemidir. Yeni üretim gibi zahmetli ve ustalık isteyen bir işlemdir. Bu durumda kumaş söküldükten sonra altından çıkan sünger kısım deforme olmuş ise yenisi ile değiştirilir. Yok değil ise takviye edilerek yeni kumaşı kaplanır. Çünkü burada Koltuk Döşeme Firmaları üzerine düşen görev koltuğun iskelet kısmında kırılma, tutkaldan boşanma gibi arızalar mevcut ise bunlar tamir edilip yenilendikten sonra sünger ve Kumaş Kaplama işlemine geçilmesi gerekmektedir.

Koltuk Döşeme ÖzellikleriKoltuk Döşeme Özellikleri-Koltuk Döşeme ve Tamiri

Koltuk döşeme hizmeti aldığım zaman, fiyatlandırma ve teslimatı nasıl gerçekleştiriyorsunuz.?

Geniş servis ağımız sayesinde İstanbul’un her bölgesine ücretsiz servisim Bulunmaktadır. Hızlı fiyat teklifi için kaplatmak istediğinin Koltuk, Kanepe, Çekyat, Berjer veya Sandalye ise ürünün tamamı görünür şekilde resim çekip whatsapp üzerinden bizlerle paylaşa bilirsiniz. Böylece fiyatlandırma işlemi tecrübeli personellerimiz sayesinde hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Teslimat hususunda titizlikte çalışmakta ürünlerinizin zarar görmeden taşınması konusunda özellikle dikkat etmekteyiz. Sonuçta takımlarınızın evinizden alınıp kumaş döşeme işlemi gerçekleştirilip, tekrar evinize,ofisinize getirilmesi ücretsiz servisimiz aracılığıyla sağlanmaktadır.

Berjer Döşeme ve Tamir

Berjer Döşeme ve Tamir, firmamız berjer tamiri, sandalye döşeme işlemlerini gerçekleştirebilir. Çünkü kullandığımız kaliteli kumaş türleri uzun ömürlü olup ve yıllarca aradığınız konforu sunabilirler. Ve çok kısa bir süre de ekiplerimiz berjer lerinizi alarak 15 gün içinde teslim ediyor.
Sandalye Döşeme ve Tamir, evinizde, yıllarınıza tanıklık etmiş olan mobilyalarınızı anılarınızı yok etmeden yeniliyoruz, güzelleştiriyoruz, modern dokunuşlarla renklendiriyoruz, onlara yepyeni yaparak. Hem eviniz güzelleştiriyor, hem bütçenize destek oluyoruz.
Call Now Button