Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Berjer Döşeme ve Tamir

31.10.2017
3 görüntülenme
Berjer Döşeme ve Tamir

Berjer Döşeme ve Tamir

İstanbul ilinde eskiyen berjerlerinizin kumaşını değiştirmek, iskeletini onarmak ya da tamamen yepyeni bir berjer mi yaptırmak istiyorsunuz ? Tam olarak doğru adreste, 9 yıldır sürekliliği ile baş döndüren, kalitesi ile en ön planda olan firmamızdasınız. Berjer Döşeme ve Tamir sektöründe toplamda 9 yıldır bulunmaktayız. Firmamız için her geçen sene dahada gençleşen, dinamik ve hızlı bir kadroya sahip olmak bizim esas çalışma prensiplerimizdendir. Kaliteyi baz alarak siz değerli müşterilerimize Ülkemizin üzerinden geçtiği bu zorlu süreçte yardımcı olabilmek için en uygun fiyat garantisi ile çalışan firmamız kalite olarak en önde gelen Döşeme ve Tamiri firmasıdır.

Berjer Döşeme ve Tamir Nedir ?

Berjer kelimesi Koltuk takımlarınızda tekli olarak belirtilen mobilyadır. Berjer Döşeme ise yeni Berjer üretimi yapılırken verilen hizmettir. Berjer Tamiri ise eskiyen kumaşınız, kırılan ayağınız ya da iskeleti bozulan berjerinizi yenileme işlemidir. Koltuk sektöründe önde gelen firmamız, Koltuk Döşeme, Koltuk Tamiri, Koltuk Kaplama ve Berjer kumaş değişimi, Berjer Kaplama, Sandalye yenileme hizmeti sunmaktadır. Bütün bu hizmetlerimizi sunarken en yeni teknolojiye sahip olan süngerler kullanılmakta olup, en moda kumaşlar seçilmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz kumaş kartelası ile birlikte zevkinize hitap eden kumaş seçebilir ve bu kumaşın kalitesini belirleyebilirsiniz.

Döşeme ve Tamiri FiyatlarıBerjer Döşeme ve Tamir

Koltuk Döşeme ve İmalatı fiyatları firmamızda olabildiğince uygun fiyatlara yapılmaktadır. Kullandığımız süngerin kalitesine göre en uygun fiyat, kullanmış olduğumuz kumaşın özelliğine göre en uygun fiyat garantisi sunmaktayız. Ek olarak ücretsiz nakliye hizmeti sunmuş olduğumuzdan; nakliye ücretinden de kurtulmuş olursunuz. Firmamız 9 yılı aşkın süredir profesyonelce bu işi yaptığından dolayı olabildiğince garantili bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Berjer Tamiri ve Döşeme işlemi berjerinizin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Örneğin berjerinizin kapitoneli olup olmaması, berjerinizin iskeletinde herhangi bir sorun olup olmamasına ya da berjerlerinizin kumaşının kalitesine göre günler artabilir ya da azabilir.  Berjer Döşeme ve Tamir firması dendiğinde akla gelen ilk firma olmamız bu sektördeki 9 yılı aşkın süredir müşterilerimize memnuniyet aşılamamız’dan gelmektedir. Her müşterimiz için elimizden geldiğince memnun etmek için uğraşmaktayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button