Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr
22.10.2020
2 görüntülenme
Koltuk Kaplama

Koltuk Kaplama

Koltuk Kaplama ve Koltuk Yüzü Değişimi veya eskiyen koltuklarınızın renginden sıkıldığınız ya da artık solmuş olan koltuklarınızın kumaşlarından sıkıldınız mı ? Tam olarak doğru adrestesiniz. Çünkü firmamız bünyesinde çalışan uzman kadromuz ile sizlere hizmet sunuyoruz. Koltuk tamiri işi eskiyen koltuklarınızda, kiri artık çıkmayan kumaşlarınız’da ya da renginden sıkılmış olduğunuz mobilyalarda tercih edilmektedir. Uzman kadromuz ve genç ekibimiz ile birlikte koltuk kaplama hizmeti sunmaktayız. Firmamız 9 yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet veren lider firmadır. İş politikamız en kalitleli mobilyaları kullanarak, en uygun fiyat garantisi sunarak çalışmaktır. Mobilyalarınızı evinizden alıp evinize teslim etmemiz bizi ayrı kılan büyük bir avantajdır.

Koltuk Kaplama Nedir?

Koltuk kaplama eskiyen koltuklarınız ya da renginden sıkılmış olduğunuz mobilyalarda kullanılan, tamamen yenilik katan bir işlemdir. çünkü yeni bir kumaş alarak tamamen sizlerin istediği kumaşlar kullanılır. Firma olarak dan koltuklarınızı yepyeni hale getiriyoruz. Koltuk Kaplama yeni bir koltuk alma maliyetinden kat ve kat daha uygun fiyatlara gelmektedir.

Koltuk Tamiri işinde önemli olan unsur, kumaşın kalitesi, kumaşın özellikleridir. Kumaş kir tutuyor mu? Kumaş su geçiriyor mu ? gibi sorulara verilen cevaplar koltuğunuzun kumaşının kalitesi göstermektedir. Bizlerin tercih etmiş olduğu kumaş özelliklerinde ise, leke tutmaması, kolayca yıpranmaması gibi özellikleri olan kumaşlar tercih etmeyiz. Kumaş özelliklerimizi instagram hesabımızda paylaşmakta olup sizlerin aklında takılan soru işaretlerine cevaplar sunmaktayız. İnstagram hesabımızı iletişim hesabımızdan inceleyebilirsiniz.

Koltuk Kaplama

Koltuk Döşeme Firması

Koltuk Döşeme firmaları denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duymaktayız.  İstanbul’da Koltuk Tamiri Firması denildiğinde birçok firma karşınıza çıkmaktadır. Çünkü çoğu merdiven altı Koltuk Kaplama firması, Kumaş özelliklerini fiyatlarını düşürmek için kalitesiz seçmektedir. Sizlerin önünüze sunmuş olduğu fiyat 400-500₺ gibi uygun gelmiş olabilir fakat kumaş özellikleri eğer kaliteli olmazsa 1 yıl içerisinde deforme olmaktadırlar. Çünkü sırt ve oturma bölgelerindeki renkler solmakta olmakla birlikte kir tutmaktadırlar. Bizleri tercih ederek kumaş kalitemizden ve sünger yoğunluğumuzdan avantajlı fiyatlarla çıkabilirsiniz. Çünkü Koltuk Tamiri sektöründe kullanmış olduğumuz kumaşın kalitesi ve yapmış olduğumuz işçilik 2 yıl garantilidir. Çünkü evden alıp eve teslim hizmetimiz bizi diğer firmalardan kat ve kat kaliteli bir işçilik sunmaktadır. Ama kalite demişken, en uygun fiyat garantisi sunmuş olmamız sizleri avantajlı kılmaktadır.

Koltuk Tamiri fiyatları mobilyalarınızın kapitoneli olup olmamasına, seçmiş olduğunuz kumaşın metre kare fiyatına, seçmiş olduğunuz kumaşın özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Çünkü firmamız bütün bu etkenler dahilinde sizlere en uygun fiyat garantisi sunacağından emin olmalısınız. Ama bizlerin size vereceğimiz fiyat garantisi ise tamamen bu etkenler dahilinde gelişmektedir. Çünkü ücretsiz nakliye hizmetimiz ile birlikte nakliye ücretinden de kurtularak gönül rahatlığı ile ödeme yapabilirsiniz. Bizlere 7/24 iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz. Koltuk Kaplatma Modelleri olarak instagram hesabımızda sizlerle günlük paylaştığımız fotoğraflarla koltukları nasıl kapladığımız görüntüleye bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button