Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr
22.10.2020
580 görüntülenme
Koltuk Kaplama

Koltuk Kaplama

Koltuk Kaplama, Koltuk Tamiri, Koltuk Yüzü Değişimi veya eskiyen koltuklarınızın renginden sıkıldığınız ya da artık solmuş olan koltuklarınızın kumaşlarından sıkıldınız mı ? Tam olarak doğru adrestesiniz.
Firmamız bünyesinde çalışan uzman kadromuz ile sizlere hizmet sunuyoruz. Koltuk tamiri işi eskiyen koltuklarınızda, kiri artık çıkmayan kumaşlarınız’da ya da renginden sıkılmış olduğunuz mobilyalarda tercih edilmektedir. Uzman kadromuz ve genç ekibimiz ile birlikte koltuk kaplama hizmeti sunmaktayız. Firmamız 9 yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet veren lider firmadır. İş politikamız en kalitleli mobilyaları kullanarak, en uygun fiyat garantisi sunarak çalışmaktır. Mobilyalarınızı evinizden alıp evinize teslim etmemiz bizi ayrı kılan büyük bir avantjaımızdır.  Koltuk döşeme yazımızı inceleyerek, sünger değişimi gibi birçok tadilat hizmetimizden yararlana bilirsiniz.

Koltuk Kaplama

İstanbul Koltuk Tamiri,

İstanbul Koltuk Tamir Firması,

İstanbul Koltuk Tamiri Yapan Firmalar,

İstanbul Koltuk Döşemeci,

İstanbul Koltuk Döşeme Firması,

İstanbul Koltuk Döşeme Modelleri,

İstanbul Koltuk Döşeme Yapan Yerler,

İstanbul Koltuk Yüz Değişimi,

Koltuk Döşeme,

Koltuk Tamiri, 

Koltuk Yüz Değişimi,

İstanbul Koltuk Döşeme Fiyatları,

Koltuk Kaplama Nedir?

Koltuk kaplama eskiyen koltuklarınız ya da renginden sıkılmış olduğunuz mobilyalarda kullanılan, tamamen yenilik katan bir işlemdir. Yeni bir kumaş alarak (Tamamen sizlerin istediği kumaşlar kullanılır.) koltuklarınızı yepyeni hale getiriyoruz.  Koltuk kaplama yeni bir koltuk alma maliyetinden kat ve kat daha uygun fiyatlara gelmektedir. Koltuk Tamiri işinde önemli olan unsur, kumaşın kalitesi, kumaşın özellikleridir. Kumaş kir tutuyor mu? Kumaş su geçiriyor mu ? gibi sorulara verilen cevaplar koltuğunuzun kumaşının kalitesi göstermektedir. Bizlerin tercih etmiş olduğu kumaş özelliklerinde ise, leke tutmaması, kolayca yıpranmaması gibi özellikleri olan kumaşlar tercih etmeyiz. Kumaş özelliklerimizi instagram hesabımızda paylaşmakta olup sizlerin aklında takılan soru işaretlerine cevaplar sunmaktayız. İnstagram hesabımızı iletişim hesabımızdan inceleyebilirsiniz. Koltuk kaplama ile canlı whatshapp hattımızda soru-cevap yapabilirsiniz.

Koltuk Kaplama Firması

Koltuk kaplama firmaları denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duymaktayız.  İstanbulda koltuk tamiri firması denildiğinde birçok firma karşınıza çıkmaktadır. Çoğu merdivenaltı koltuk kaplama firması, kumaş özelliklerini fiyatlarını düşürmek için kalitesiz seçmektedir. Sizlerin önünüze sunmuş olduğu fiyat 400-500₺ gibi uygun gelmiş olabilir fakat kumaş özellikleri eğer kaliteli olmazsa 1 yıl içerisinde deforme olmaktadırlar. Sırt ve oturma bölgelerindeki renkler solmakta olmakla birlikte kir tutmaktadırlar. Bizleri tercih ederek kumaş kalitemizden ve sünger yoğunluğumuzdan avantajlı fiyatlarla çıkabilirsiniz. Koltuk tamiri sektöründe kullanmış olduğumuz kumaşın kalitesi ve evden alıp eve teslim hizmetimiz bizi diğer firmalardan kat ve kat kaliteli kılmaktadır. Kalite demişken, en uygun fiyat garantisi sunmuş olmamız sizleri avantajlı kılmaktadır.

Koltuk Tamiri fiyatları mobilyalarınızın kapitoneli olup olmamasına, seçmiş olduğunuz kumaşın metre kare fiyatına, seçmiş olduğunuz kumaşın özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak, firmamız bütün bu etkenler dahilinde sizlere en uygun fiyat garantisi sunacağından emin olmalısınız. Bizlerin size vereceğimiz fiyat garantisi ise tamamen bu etkenler dahilinde gelişmektedir. Ücretsiz nakliye hizmetimiz ile birlikte nakliye ücretinden de kurtularak gönül rahatlığı ile ödeme yapabilirsiniz. Bizlere 7/24 iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz. Koltuk Kaplatma Modelleri  Koltuk Kaplatma modellerimizi bu sayfada inceleyebilir ve referanslarımıza göz atabilirsiniz. Ek olarak instagram hesabımızda sizlerle her gün paylaştığımız fotoğraflar ile, koltukları nasıl kapladığımız canlı olarak görüntüleye bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button