Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Sandalye Döşeme ve Tamir

31.10.2017
2 görüntülenme
Sandalye Döşeme ve Tamir

Sandalye Döşeme ve Tamir

Sandalyelerinzin kumaşı mı eskidi ? Koltuk takımı aldınız ve artık sandalyeleriniz koltuk takımlarınıza uymuyor mu? Tam olarak doğru adrestesiniz. Sektörde varlığını kararlılıkla sürdüren profesyonel bir Koltuk Döşeme, Koltuk Tamiri ve Koltuk İmalatı hizmeti veren firmamız Berjer ve Sandalye Döşeme ve Tamiri hizmeti de vermektedir. Sandalye Döşeme eskiyen sandalyelere  ya da tamamen yeni üretimi yapılacak sandalyeye verilen addır. Sandalye döşeme hizmeti verirken kullandığımız kumaş kalitesi sünger kalitesi esas alınarak sizleri mağdur etmeyecek kadar kaliteli malzemecilik esaslı hizmet vermekteyiz.

Amacımız bu zorlu süreçten geçerken milletimizin yanında olmak olduğu için en kaliteli Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri hizmetini en kaliteli malzeme kullanarak en uygun fiyat garantisi ile yapıyoruz. Sandalye Tamiri eskiyen ya da artık herhangi bir sorundan dolayı dinçliğini kaybeden sandalyelere verilen addır. Sandalye Döşeme hizmeti sunarken kullanmış olduğumuz zımba telinden tutun süngerine kadar en kaliteli malzemeciliği esas alarak en uygun fiyatı sunuyoruz.

Sandalye Döşeme ve Tamir FirmasıSandalye Döşeme ve Tamir

Sandalye Döşeme ve Tamir firması denildiğinde akla gelen ilk firma olan profesyonel firmamız her geçen gün genç dinamik ve profesyonel kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Bizleri diğer merdiven altı firmalar ile karıştırmamanız önemle rica edilir. Kalitemizi işçiliğimizden ve tercih etmiş olduğumuz sünger kumaş vb. gibi malzemelerdendir. Firmamız ile diyalog haline geçip iletişim kurmak için web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ek bir yöntem ile bizlerden canlı bir şekilde profesyonel işletme hesabımıza (Whatshapp Hattımıza) ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp sizlere en uygun fiyatı elde edebilir ve ücretsiz nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sandalye Döşeme ve Tamir Ücretleri

Sandalye Döşeme ve Tamir ücretleri kullanılmış olduğumuz süngerin kalitesi kumaşın özelliği ( Su geçirmez veya kir tutmaz )’ne göre değişiklik gösterebilir. Her geçen gün artan döviz kuru ile kumaş ve sünger aldığımız için bu hizmetimizin net bir şekilde fiyatı belirlenememektedir. Ayrıca sandalyelerinizin modeline kapitoneli olup olmamasına ya da ne kadar kumaş kullanılıp kullanımayacağına göre değişiklik gösterilebilir.

Koltuk, Kanepe, Çekyat veya Berjer Döşeme ve Tamir süresi mobilyanızın tadilat görüp görmemesine ya da kumaşın tedarik edilme süresine göre değişiklik göstermektedir. Ortalama 1 ya da 2 hafta olan hizmetimiz için kolay ödeme yöntemleri sunmaktayız.  İletişim Bilgilerimiz Döşeme ve Tamiri adlı blog yazımızı incelediğiniz için teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak ve sunmaya devam etmek bizleri çok mutlu etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button