Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

İstanbul Koltuk Döşemecisi

22.10.2020
2 görüntülenme
İstanbul Koltuk Döşemecisi

İstanbul Koltuk Döşemecisi

İstanbul koltuk döşemecisi sektöründe bir dev olan Lion Koltuk Döşeme, özel ölçü mobilya hizmeti vermekle birlikte, sizlerin özel seçmiş olduğu kumaş kartelası kullanmaktadır. Kumaşları son derecede kaliteli olmakla birlikte silinebilir özellikli olması bizim bu işteki kalitemizi göstermektedir. Çünkü en kaliteli mobilyayı en uygun fiyat garantisi ile sunarak koltuklarınızı yenilemekteyiz.

Eskiyen koltuklarınızı yepyeni halde görmek ister misiniz? Çünkü tam olarak doğru yerdesiniz. Lion Koltuk Döşeme olarak eskiyen koltuklarınızın kumaş değişimi, tamirini, makas onarımı ve ayak onarımları ile birlikte mobilyalarınızı yepyeni hale getiriyoruz. Ek olarak cilalama hizmeti sunmaktayız. Servis araçlarımız ile birlikte mobilyalarınızı adresinden alıp adresine teslim etmekteyiz. Kumaş kartelamızdan sizlerin özel olarak seçmiş olduğu kumaşlar kullanılarak mobilyalarınızı kaplama hizmeti yapıyoruz.

İstanbul Koltuk Döşemecisiİstanbul Koltuk Kaplama

Lion Koltuk Döşeme olarak tam bu sektörde hizmet veriyor ve işimizi severek yapıyoruz. Ve bu işte profesyonel olmamız uzman kadromuz ile genç, dinamik bir çalışma prensibine dayanmaktadır. Çünkü özel ölçü mobilyalarınızı koltuklarınızı ve sandalyelerinizi sizlerin seçmiş olduğu kumaşları kullanarak yeniliyor ve bu hizmetimizi en uygun fiyat garantisi ile veriyoruz. Kumaşlarımız arasında leke tutmayan vb. özellikli kumaşlar bulunmaktadır.

İstanbul Berjer Döşeme ve Tamir

Sizlerin seçmiş olduğu kumaş ile birlikte Berjer Döşeme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Son kalite sünger kullanarak çökme gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Ve sizler için en kaliteli berjer döşeme işini en uygun fiyat garantisi ile yapıyoruz. Berjerlerinizi dilerseniz bizimle yenileyebilir, dilerseniz tamamen yeni berjer üretimi sağlayabilirsiniz.

İstanbul Sandalye Döşeme ve Tamir 

İstanbul bölgesinde, yemek masasının yanındaki sandalyelerinizin kumaşlarını beğenmiyor musunuz? Sandalyelerinizin ayakları artık eskisi kadar sağlam değil mi.? Ya da tamamen yeni bir sandalye takımı mı istiyorsunuz.? Tamamen doğru adreste, Lion Koltuk Döşeme Firması. Tamamen sizlerin dilediği ölçüde, sizlerin seçmiş olduğu kumaş ve sünger kalitesi ile birlikte 30 yıldır sürekli çalışan uzman ve dinamik kadromuz ile evinizden teslim alıp evinize teslim ediyoruz. En kaliteli hizmetimizden en uygun fiyat ile yararlanabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimiz için detaylı fotoğraflarımıza/referanslarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmet alanlarımızı okuduğunuz için teşekkürler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button