Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr
31.10.2017
3 görüntülenme
Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme sektöründe güvenilir olan, hızlı çalışan ve kaliteli olan bir firma mı arıyorsunuz.? Tam olarak doğru yerdesiniz 9 yıldır işini hızlı ve kaliteli yapan bir firmayız. Çünkü firmamız 9 yılı aşkın süredir profesyonel olarak Koltuk Tamiri, Koltuk Kaplama, Koltuk Yüz Değişimi ve İmalatı hizmeti veren profesyonel firmadır. Ücretsiz servislerimiz ile kendi araçlarımızı kullanarak Koltuk İmalatı ve Tamiri evinizden alıp evinize kadar ücretsiz bırakmaktayız.

Bu sektörde en kaliteli malzeme kullanan ve en uygun fiyat garantisi sunan önemli firmalardan biriyiz. Çünkü 9 yıldır müşterilerimize memnuniyet aşılayarak elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Ve Koltuk Tamir ihtiyacı olan ürünleri hızlı çalışan ekibimiz ile sizlere kısa sürede teslim etmekteyiz.

Döşeme ve Tamir Nedir ?

Koltuk Döşeme ve Tamir eskiyen koltuklarınızı çöpe atmak yerine onları yepyeni hale getirme işlemidir. Yeni koltuk alamayacak kadar maddi durumunuz yok ise ve koltuklarınızı çok seviyorsanız vede değiştirmek istemiyorsanız onları yeniden döşeme yaptırabilirsiniz. Koltuk Kaplama veya Tamiri gereken yerlerini tamirini yapmaktayız. Koltuk Tamiri dendiğinde kumaş değişimi, makas değişimi, koltuk kaplama vb. kelimeler akla gelen ilk terimlerdir. Firmamız bütün hizmetleri bir arada kapsayan lider ve profesyonel firmadır.

Koltuk Döşeme

Koltuk Yüz Değişimi Fiyatları Nedir ? 

Koltuk Yüz Değişimi Fiyatları ne yazık ki belirli olan bir şey değildir. Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zorlu süreç dolayısı ile döviz kuru sabit kalmamaktadır. Ve satın almış olduğumuz kumaşın metre kare fiyatı döviz üzerinden alınmaktadır. Çünkü koltuklarda tercih etmiş olduğunuz süngerin metre küp fiyatı da döviz üzerinden alınmaktadır. Bu yüzden Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri fiyatlar güncel olarak değişmektedir. Müşterilerimiz için en kaliteli malzemeleri kullanarak en uygun fiyat garantisi sunmaktayız.

Koltuk Tamiri Kaç Gün Sürer ?

Koltuk Tamiri ve Döşeme işlemi genelde 1 hafta sürmektedir. Fakat koltuğunuzun modeli koltuklarınızın ne kadar işlem göreceği için bu süreç uzayabilir. Bizlerle whatshapp hattımızdan canlı konuşabilmek için araya bilirsiniz. İletişim sayfamıza geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.  Blog yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder, diğer yazılarımızı okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button