Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Ambarlı Koltuk Döşeme ve Tamiri

18.11.2020
388 görüntülenme
Ambarlı Koltuk Döşeme ve Tamiri

Ambarlı Koltuk Döşeme ve Tamiri

Ambarlı Koltuk Döşeme ve Tamiri, Yıpranmış olan koltuklarınızı birinci kalite döşeme malzelerimiz ile ilk günkü görünümüne kavusturuyoruz. Süngerlerimiz sizin tercihinize bağlı olarak yumuşak ve sert olarak tercih edilebilir. Ürünlerinizi kapınızdan ücretsiz şekilde alıyoruz işlem tamamlandıktan sonra geri getiriyoruz işlem öncesi belirlediğimiz fiyat dışında hiçbir ek ücret talep etmiyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir sorunuz varsa 7/24 hizmetinizde olan canlı destek whatsapp hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Ambarlı Koltuk Tamiri

Ambarlı koltuk tamiri, hiç bir ev sahibi misafirlerini kırık bir koltukta ağırlamak istemez. Tam bu noktada müşterisine değer veren köklü firmamız sorunlarınızı çözmeye hazır. Kırılmış, bozulmuş, tamire ihtiyaç duyan mobilyalarınızı evinizden alarak atölyelerimize getiriyoruz, onarımlarını yapıyor işlem sonrası size iade ediyoruz ve ekstra nakliye ücreti talep etmiyoruz. İşlem öncesi expertiz ekiplerimizce incelemelerimizi yapıyor incelemeler sonrası sizlere fiyat bildiriyoruz ve ek ücret istemiyoruz.

Ambarlı Koltuk Döşeme ve TamiriAmbarlı Koltuk Kaplama

Ambarlı Koltuk Kaplama, mobilya kaplamalarınız oturma odalarınızın ruhunu belirler evinize yeni bir hava katmak ve ya eskiyen kaplamalarınızı değiştirmek istiyorsanız olumlu müşteri memnuniyeti ve tecrübeli kadrosuyla firmamız yanınızda. Kumaşlarımız birinci kalitedir. 7/24 aktif kadromuzla sorularınızı yanıtlamaya hazırız. Belirlediğiniz birinci kalite kumaşlarımızla kaplamak üzere evinizden mobilyalarınızı alıyoruz işlem sonrası evinize yeni kaplanmış mobilyalarınızı iade ediyoruz. Nakliye ücreti talep etmiyoruz.

Ambarlı Koltuk Döşeme ve Tamiri,

Ambarlı Koltuk Tamiri,

Ambarlı Koltuk Döşeme,

Ambarlı Chester Kanepe Döşeme ve Tamiri,

Ambarlı Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamir,

Ambarlı Berjer Döşeme ve Tamir,

Ambarlı Çekyat Döşeme ve Tamiri,

Ambarlı Kanepe Döşeme ve Tamiri,

Ambarlı Klasik Koltuk Döşeme ve Tamiri,

Ambarlı Sandalye Döşeme,

Ambarlı Sandalye Tamiri,

Ambarlı Sandalye Döşeme ve Tamir,

Ambarlı Berjer Döşeme,

Ambarlı Berjer Tamiri,

Ambarlı Koltuk İmalatı,

Ambarlı Koltuk Kaplama,

Ambarlı Ofis Koltuk Tamiri,

Ambarlı Ofis Koltuğu Tamiri,

Ambarlı Ofis Büro Koltuk Döşeme,

Ambarlı Berjer Döşeme ve Tamir 

Ambarlı berjer döşeme ve tamir, evimize ofisimize ayrı bir güzellik katan berjer koltuklarınız eskimişse, kırılmışsa veya yıpranmışsa işinde profesyonel ekibimiz ile incelenir ve fiyat belirlenir. Belirtilen fiyat dışına çıkılmaz ek ücretler ve nakliye ücreti talep edilmez. Sormak istediğiniz soruları daima aktif olan canlı destek whatsapp hattımıza sorabilirsiniz.

Ambarlı Sandalye Döşeme ve Tamir

Adalar sandalye döşeme ve tamir, yıpranmış döşemeleri tamire ihtiyaç duyan mobilyalarınızı profesyonel ekibimiz ile şık bir hale getiriyoruz. Firmamız oldukça profesyoneldir ve her türlü sorularınızı yanıtlamaya hazırdır. Öneri ve şikayetlerinizi dikkate alarak işlem yapmaktayız. Profesyonel iş arkadaşlarımızla birlikte incelikle yeniliyor, ve şık bir hale getiriyoruz ve işlem öncesi belirlenen fiyat haricinde ek ücretlendirme yapmıyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button