Size bir telefon kadar yakınız
0 543 109 09 01
Dil Seçin
tr

Bayrampaşa Koltuk Döşeme ve Tamiri

21.11.2020
489 görüntülenme
Bayrampaşa Koltuk Döşeme ve Tamiri

Bayrampaşa Koltuk Döşeme ve Tamiri

Bayrampaşa Koltuk Döşeme ve Tamiri, yıllardan beri görünümünden sıkıldığınız veya eskiyen, yıpranan koltuklarınızın kaplamasını sizin tercihinize göre uzman ekibimizle yapıyoruz. Ve koltuk döşeme veya koltuk tamiri işimizi sevgiyle yapıyoruz. Ama tek hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Kaplamalarımız birinci kalitede olup fiyatlarımız günümüz koşullarına göre gayet uygundur. Çünkü ürünlerinizin kaplama ücreti belirlendikten sonra kapınızdan alınır. Ve atölyede işi bittikten sonra güzel şekilde ambalaj edildikten sonra herhangi bir ek ücret alınmadan adresinize kadar tekrar getirilir.

"<yoastmark

Bayrampaşa Koltuk Döşeme

Bayrampaşa Koltuk Döşeme, rahat bir şekilde oturmamızı sağlayan koltuk süngerleri belli bir zaman sonra parçalanır. Ve kötü bir görünüme sahip olur. Çünkü lion koltuk döşeme olarak müşterilerimizin bütçesini düşünerek birinci kalitede ürünleri uygun bir fiyata uyguluyoruz. Ve bu sayede yeni bir koltuk takımı almadan çok daha uygun fiyatlara koltuklarınızı yeni bir görünüme kavuşturuyoruz.

Bayrampaşa Koltuk Döşeme ve Tamir,

Bayrampaşa Koltuk Tamiri,

Bayrampaşa Koltuk Döşeme,

Bayrampaşa Chester Kanepe Döşeme ve Tamiri,

Bayrampaşa Klasik Koltuk Döşeme ve Tamiri,

Bayrampaşa Koltuk Tamiri 

Bayrampaşa Koltuk Tamiri, hor kullanılmış, kırılmış veya eskiyen eşyalarınızı uygun fiyatlı bir şekilde profesyonel ekibimiz ile son teknoloji atölyemizde tamir eder ve onarırız. Anlaşılan fiyat dışında nakliye ücreti vb. hiçbir ücret talep etmez ve sizlerin memnuniyetini göz önünde bulundurarak işlerimizi yapmaktayız. Sitemizde bulunan sosyal medya hesaplarımızı takip ederek daha detaylı bilgi ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Bayrampaşa Berjer Döşeme ve Tamir

Bayrampaşa Berjer Döşeme ve Tamir, evimizin göz nuru olan tekli koltuklarınızı eskidi diye sakın atmayın. İstanbul koltuk olarak mobilyalarınızı ilk günki haline kavuşturarak çok ama çok yeni koltuk almanıza gerek kalmaz. Çünkü maddi zorluk içerisine girmemiş olursunuz. Profesyonel ekibimiz ile atölyemizde sizlerin memnuniyetini düşünerek büyük bir titizlikle yapıyoruz.

Bayrampaşa Sandalye Döşeme ve Tamir

Bayrampaşa Sandalye Döşeme ve Tamir, yıpranmış döşemeleri tamire ihtiyaç duyan mobilyalarınızı profesyonel ekibimiz ile şık bir hale getiriyoruz. Çünkü firmamız oldukça profesyoneldir ve her türlü sorularınızı yanıtlamaya hazırdır. Çünkü öneri ve şikayetlerinizi dikkate alarak işlem yapmaktayız. Profesyonel iş arkadaşlarımızla birlikte incelikle yeniliyor, ve şık bir hale getiriyoruz. Ve işlem öncesi belirlenen fiyat haricinde ek ücretlendirme yapmıyoruz. Her türlü sorularınızı 7/24 hizmet veren sosyal medya hesaplarımıza iletebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button