Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Bayrampaşa Yıldırım Koltuk Döşeme

10.01.2021
2 görüntülenme
Bayrampaşa Yıldırım Koltuk Döşeme

Bayrampaşa Yıldırım Koltuk Döşeme

Bayrampaşa Yıldırım Koltuk Döşeme yıllardan beri görünümünden sıkıldığınız veya eskiyen, yıpranan koltuklarınızın kaplamasını sizin tercihinize göre uzman ekibimizle yapıyoruz. Çünkü işimizi sevgiyle yapıyoruz ve tek hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Kaplamalarımız birinci kalitede olup fiyatlarımız günümüz koşullarına göre gayet uygundur.

Bayrampaşa Yıldırım Koltuk DöşemeBayrampaşa Yıldırım Koltuk Tamiri

Bayrampaşa Yıldırım Koltuk Döşeme, rahat bir şekilde oturmamızı sağlayan koltuk süngerleri belli bir zaman sonra parçalanır ve kötü bir görünüme sahip olur. İstanbul’da Koltuk Döşeme olarak müşterilerimizin bütçesini düşünerek birinci kalitede ürünleri uygun bir fiyata uyguluyoruz. Ve bu sayede yeni bir koltuk takımı almadan uygun fiyatlara koltuklarınızı yeni bir görünüme kavuşturuyoruz.
Evimizin göz nuru olan koltuklarınızı eskidi diye sakın atmayın. Lion Koltuk Döşeme olarak mobilyalarınızı ilk gün ki haline kavuşturarak. Yeni koltuk almanıza gerek kalmaz ve maddi zorluk içine girmemiş olursunuz. Profesyonel ekibimiz ile atölyemizde sizlerin memnuniyetini düşünerek büyük bir titizlikle yapıyoruz.

Berjer Döşeme ve Tamir

Berjer Döşeme ve Tamir, firmamız berjer tamiri, sandalye döşeme işlemlerini gerçekleştirebilir. Çünkü kullandığımız kaliteli kumaş türleri uzun ömürlü olup ve yıllarca aradığınız konforu sunabilirler. 15 yıl öncesinden kalma, berjer, veya sandalyelerinizi bizimle iletişime geçecek kaplama yaptıra bilirsiniz. Profesyonel döşeme değişiminde mağaza vitrinlerinde bulunan son model mobilyalar kadar yenileye bilirsiniz.  Ve çok kısa bir süre de ekiplerimiz berjer lerinizi alarak 15 gün içinde teslim ediyor.
Sandalye Döşeme ve Tamir, evinizde, yıllarınıza tanıklık etmiş olan mobilyalarınızı anılarınızı yok etmeden yeniliyoruz, güzelleştiriyoruz, modern dokunuşlarla renklendiriyoruz, onlara yepyeni yaparak. Hem eviniz güzelleştiriyor, hem bütçenize destek oluyoruz.
ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button