Size bir telefon kadar yakınız
0 543 109 09 01
Dil Seçin
tr

Cennet Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir

13.11.2020
643 görüntülenme
Cennet Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir

Cennet Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir

Cennet Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir hizmeti, eskiyen sandalyelerinize ya da artık rengini sevmediğiniz, size klişe gelen sandalyelerinizi yepyeni hale getirme işlemidir. Lion Koltuk Döşeme olarak Küçükçekmece bölgesinde Koltuk kumaş değişimi, Koltuk sünger değişimi, Koltuk cilalama vb. hizmetleri sunmaktayız. Fiyat konusunda ise, koltuk, kanepe, berjer ve sandalyenizin biçimi, kullandığımız sünger kalitesi, kaç dns yoğunlukta olacağı, kumaşın desenine göre değişkenlikler gösterebilmektedir. Kumaş konusunda sizlerin seçmiş olduğu kumaş kullanılır, sünger konusunda ise sizlere sunduğumuz yoğunluktaki süngerleri kullanmaktayız. (Sert veya yumuşak sünger seçenekleri sunmaktayız.)

Cennet Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir

Profesyonel olarak sektörde 30 yıldır devamlılığını sürdüren ve çalışma prensibi olarak kaliteyi baz alan Lion Koltuk Döşeme, Cennet Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir hizmeti sunmaktadır. Küçükçekmece bölgesinde koltuk, berjer veya sandalye döşeme ve tamir sektöründe dev olan firmamız. Whatshapp hattından canlı destek sunarak ücretsiz fiyat teklifi hizmeti vermektedir. Koltuk döşeme ve tamiri hizmeti ile birlikte eskiyen sandalyelerinize yepyeni görünüm kazandırabilirsiniz. Sandalye Kumaş Değişimi, sandalye ayak değişimi ve sandalye sünger değişimi hizmeti vermekteyiz.

Cennet Mahallesi Koltuk Döşeme Tamir Fiyatları

Cennet Mahallesi Koltuk Döşeme,

Cennet Mahallesi Koltuk Tamiri,

Cennet Mahallesi Sandalye Döşeme,

Cennet Mahallesi Sandalye Tamiri,

Cennet Mahallesi Berjer Döşeme,

Cennet Mahallesi  Berjer Tamiri,

Cennet Mahallesi Koltuk İmalatı,

Cennet Mahallesi Koltuk Kaplama,

Cennet Mahallesi Ofis Koltuk Tamiri,

Cennet Mahallesi Ofis Koltuğu Tamiri,

Cennet Mahallesi Ofis Büro Koltuk Döşeme,

Cennet Mahallesi Berjer Döşeme ve Tamir fiyatları konusunda, Lion Koltuk Döşeme firması olarak en kaliteli ürünleri kullanmakta olup, en uygun fiyat garantisi ile çalışmaktayız. Tadilatı yapılacak ürünleri evinizden alıp evinize kadar teslim etmekteyiz. Fiyatlar kullandığımız sünger yoğunluğuna, seçmiş olduğunuz kumaşın m2 fiyatına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Cennet Mahallesi Sandalye Döşeme ve Tamir firması denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duymaktayız. Her sezon kendisini yenileyen modellerimiz ve uzmanlaşan kadromuz ile Küçükçekmece bölgesinde koltuk, berjer, kanepe ve sandalye döşeme ve tamir firmasıyız. Uzman kadromuz her zaman size hizmet sunmaktadır.

İstanbul koltuk tamiri ve döşeme denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duymaktayız. Koltuk tamiri kelimesi; eskiyen koltuklarınızın ayak değişimleri, yıpranmış kumaşlarınızın değişimi ve artık yoğunluğunu kaybetmiş olan süngerlerinizin yenileri ile değiştirilmesi anlamını taşımaktadır. Lion Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri olarak bu sektörde çalışıyor, değişimi ve tadilatı yapılacak ürünleri evinizden alıp evinize kadar bırakıyoruz. Ücretsiz nakliye hizmetimiz ile birlikte en uygun fiyat garantili çalışıyor ve en kaliteli sünger, kumaş vb. araçları kullanıyoruz. Çalışmalarımızı görmek ve bizleri daha yakından tanımak için bizleri hemen araya bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button