Size bir telefon kadar yakınız
0 543 109 09 01
Dil Seçin
tr

Güngören Koltuk Döşeme ve Tamiri

18.11.2020
359 görüntülenme
Güngören Koltuk Döşeme ve Tamiri

Güngören Koltuk Döşeme ve Tamiri

Güngören Koltuk Döşeme ve Tamiri mobilyalarınız artık rahat gelmiyorsa, deneyimli kadromuzla firmamız sorunlarınızı çözmeye hazır. Eskimiş yıpranmış ya da sadece artık size sıkıcı gelen mobilyalarınızın döşemelerini profesyonel iş arkadaşlarımızla yeniliyor ve modern şık modellerimizle mobilyanızın ana temelini bozmadan yeni haline kavuşturuyoruz. İsteğe bağlı olarak özel tasarım model isteklerinizi her daim aktif olan iş arkadaşlarımıza bildirebilirsiniz. Firmamız olumlu müşteri memnuniyeti bırakmak için her zaman müşterimizin yanında ve sorunlarını çözmeye hazır.

Güngören Koltuk Tamiri 

Güngören Koltuk Tamiri, artık zamanla zarar gören mobilyalarınızı uzun yıllardır etkinin olan ve müşteri memnuniyetiyle öne çıkan firmamız onararak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Uygun fiyatı ve profesyonel ekibiyle piyasanın en iyisiyle 7/24 aktif ekibimiz sorularınızı yanıtlamaya hazırdır. Fiyatlandırma ekiplerimiz incelemelerini yaptıktan sonra verilir ve ek ücret talep edilmez.

Güngören Koltuk Döşeme ve Tamiri,

Güngören Koltuk Tamiri,

Güngören Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamir,

Güngören Koltuk Döşeme,

Güngören Berjer Döşeme ve Tamir,

Güngören Çekyat Döşeme ve Tamiri,

Güngören Kanepe Döşeme ve Tamiri,

Güngören Klasik Koltuk Döşeme ve Tamiri,

Güngören Sandalye Döşeme,

Güngören Chester Kanepe Döşeme ve Tamiri,

Güngören Sandalye Tamiri,

Güngören Sandalye Döşeme ve Tamir,

Güngören Berjer Döşeme,

Güngören Berjer Tamiri,

Güngören Koltuk İmalatı,

Güngören Koltuk Kaplama,

Güngören Ofis Koltuk Tamiri,

Güngören Ofis Koltuğu Tamiri,

Güngören Ofis Büro Koltuk Döşeme,

Güngören Koltuk Döşeme ve TamiriGüngören Koltuk Kaplama

Güngören Koltuk Kaplama, koltuklarınız kullanım süresi arttıkça yıpranır ve eskir bu zarar gören kaplamayı tecrübeli ekiplerimizce döşemelerine zarar vermeden incelikle yeniliyor ve sizlere teslim ediyoruz. Ücret seçilecek olan kumaş kalitesine bağlı olarak değişmekte olup kumaşlarımızın hepsi kaliteli kumaşlardır. Ücret işlem başlamadan önce belirlenir ve belirlenen fiyat haricinde sizden ek ücret talep edilmez. Nakliye firmamızca karşılanmaktadır.

Güngören Berjer Döşeme ve Tamir 

Güngören Berjer Döşeme ve Tamir, firmamız sektörün köklü firmalarından olup berjerleriniz tamir ve yenileme işlemine uygun fiyatla devam ediyor. Oluşturulan siparişe göre berjer tamiri, berjer döşemesi, berjer kaplama, berjer ayak değişimi işlemleri uygulanır. Fiyat sipariş alındıktan sonra işlem başlamadan önce verilir ve daha sonra kesinlikle fiyat değişikliği olmaz. Fiyat seçmiş olduğunuz malzeme kalitesine göre değişiklik gösterir.

Güngören Sandalye Döşeme ve Tamir 

Güngören Sandalye Döşeme ve Tamir, zarar gören sandalye ve mobilyalarınızın doğru ve usta bir incelikle onarım ve yenilemenin adresi olan firmamız sektörde köklü firmalardan olup profesyonel çalışan kadrosundan oluşmaktadır. Kırılmış sandalerinizi, eskimiş döşemelerini, aşınmış kaplamasını büyük bir özenle yenileyerek yeni görünümüne kavuşturuyoruz. Mobilyanızı evinizden alarak evinize teslim ediyoruz ve nakliye ücreti almıyoruz. Ücretler sizin seçmiş olduğunuz malzeme kalitesiyle değişiklik gösterir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button