Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Halkalı Koltuk Döşeme ve Tamir

31.10.2017
1 görüntülenme
Halkalı Koltuk Döşeme ve Tamir

Halkalı Koltuk Döşeme ve Tamir

Halkalı Koltuk Döşeme ve Tamir hizmeti, eskiyen sandalyelerinize ya da artık rengini sevmediğiniz, size klişe gelen sandalyelerinizi yepyeni hale getirme işlemidir. Lion Koltuk Döşeme olarak Halkalı bölgesinde Koltuk Kumaş Değişimi, Koltuk Sünger Değişimi, Koltuk cilalama vb. hizmetleri sunmaktayız. Fiyat konusunda ise, Koltuk, Kanepe, Berjer ve sandalyenizin biçimi, kullandığımız sünger kalitesi, kaç dns yoğunlukta olacağı, kumaşın desenine göre değişkenlikler gösterebilmektedir. Kumaş konusunda sizlerin seçmiş olduğu kumaş kullanılır, sünger konusunda ise sizlere sunduğumuz yoğunluktaki süngerleri kullanmaktayız. (Sert veya yumuşak sünger seçenekleri sunmaktayız.)

Profesyonel olarak sektörde 9 yıldır devamlılığını sürdüren ve çalışma prensibi olarak kaliteyi baz alan Lion Koltuk Döşeme, Halkalı Koltuk Döşeme ve Tamir hizmeti sunmaktadır. Halkalı bölgesinde Koltuk, Berjer veya Sandalye Döşeme ve Tamir sektöründe dev olan firmamız. Whatshapp hattından canlı destek sunarak ücretsiz fiyat teklifi hizmeti vermektedir. Koltuk döşeme ve Tamiri hizmeti ile birlikte eskiyen sandalyelerinize yepyeni görünüm kazandırabilirsiniz. Sandalye Kumaş Değişimi, sandalye ayak değişimi ve sandalye sünger değişimi hizmeti vermekteyiz.

Halkalı Koltuk Kaplama

Halkalı Koltuk Kaplama, tercih edeceğiniz kumaş türüne göre eskiyen veya yıpranan koltuklarınızı uzman ekibimiz ile kaplayarak ilk gün ki haline getiriyoruz. Fiyatlarımız günümüz koşullarına göre uygundur. İşinde profesyonel olan ekibimiz ile yıllardır sürdürdüğümüz bu işte bir numarayız ve müşterilerimizin öneri ve tavsiyelerini göz önünde bulundurarak çalışmaktayız. Mobilyalarınızı kapınızdan alıp nakliye ücreti gibi herhangi bir ücret almıyoruz.

Koltuk Döşeme ve Tamir

Halkalı Koltuk Tamiri,

Halkalı Sandalye Döşeme ve Tamir,

Halkalı Berjer Döşeme ve Tamir,

Halkalı Koltuk İmalatı,

Halkalı Koltuk Kaplama,

Halkalı Ofis Koltuk Tamiri,

Halkalı Ofis Koltuğu Tamiri,

Halkalı Ofis Büro Koltuk Döşeme,

Halkalı Koltuk Döşeme ve Tamir

Halkalı Berjer Döşeme ve Tamir fiyatları konusunda, Lion Koltuk Döşeme firması olarak en kaliteli ürünleri kullanmakta olup, en uygun fiyat garantisi ile çalışmaktayız. Tadilatı yapılacak ürünleri evinizden alıp evinize kadar teslim etmekteyiz. Fiyatlar kullandığımız sünger yoğunluğuna, seçmiş olduğunuz kumaşın m2 fiyatına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Halkalı Sandalye Döşeme ve Tamir firması denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duymaktayız. Her sezon kendisini yenileyen modellerimiz ve uzmanlaşan kadromuz ile Halkalı bölgesinde Koltuk, Berjer, Kanepe ve Sandalye Tamiri firmasıyız. Uzman kadromuz her zaman size hizmet sunmaktadır.

İstanbul Koltuk Tamiri ve Döşeme denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duymaktayız. Koltuk tamiri kelimesi; eskiyen koltuklarınızın ayak değişimleri, yıpranmış kumaşlarınızın değişimi ve artık yoğunluğunu kaybetmiş olan süngerlerinizin yenileri ile değiştirilmesi anlamını taşımaktadır. Lion Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri olarak bu sektörde çalışıyor, değişimi ve tadilatı yapılacak ürünleri evinizden alıp evinize kadar bırakıyoruz. Ücretsiz nakliye hizmetimiz ile birlikte en uygun fiyat garantili çalışıyor ve en kaliteli sünger, kumaş vb. araçları kullanıyoruz. Çalışmalarımızı görmek ve bizleri daha yakından tanımak için bizleri hemen araya bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button