Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Halkalı Koltuk Döşeme ve Tamir

31.10.2017
1 görüntülenme
Halkalı Koltuk Döşeme ve Tamir

Halkalı Koltuk Koltuk Döşeme ve Tamir

Atakent Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir, işinde profesyonel ekiplerimizce zarar görmüş kırılmış koltuklarınızı tamir etmekteyiz. Çünkü ekiplerimizce evinize gelerek incelemelerimizi yaptıktan sonra size fiyat veriyoruz. Ve 15 gün içinde koltuğunuzu onarıp siparişinizi tamamlıyoruz. Verilen ücretlendirme haricinde nakliye ücreti gibi ek ücretler talep etmiyoruz.

Halkalı Koltuk Tamiri deforme olmuş koltuklarınızı istediğiniz modele göre kaliteli sünger ve malzemelerle döşüyoruz. Çünkü en yeni ve en şık model seçeneklerini size sunuyor tercihe göre özel tasarım modellerinizin siparişini alıyoruz. Ve ek ücret istemeden kapınıza kadar getiriyoruz. Çünkü firmamız kendini kanıtlamış olup her türlü soruya cevap vermeye hazırdır.

Halkalı Koltuk Döşeme ve Tamir

Halkalı Koltuk Kaplama 

Halkalı Koltuk Kaplama, sıkıldığınız, eskimiş ve yenilemek istediğiniz koltuklarınızı istediğiniz kumaşla kaplıyoruz. Ve deneyimli çalışan kadromuzla koltuğunuzun yapısına uygun kumaşı bulmak için evinize gelmekteyiz. Ve kaplatmak istemiş olduğunuz koltuk veya berjer için bizlere sormak istediğiniz sorularınızı eksiksiz yanıtlıyoruz. Koltuklarınızı evinizden alıp işlem sonrası evinize ücretsiz bir şekilde getiriyoruz. Koltuk kaplama işlemi öncesi verilen ücret haricinde ek ücret talep etmiyoruz

Halkalı Koltuk Tamiri ve döşeme, oturma odanızda tamamlayıcı özelliğe sahip olan berjerlerinizin uzman ekiplerimizce döşeme ve tamir hizmeti vermekteyiz. Çünkü isteğinize göre de berjer ayaklarını değiştirebiliyoruz. Lion Koltuk Döşeme firması olarak her zaman aktif çalışan kadromuza sorularınızı sorabilirsiniz.

Halkalı Sandalye Döşeme ve Tamir 

Halkalı Berjer Döşeme ve Tamir, firmamız berjer tamiri, sandalye döşeme işlemlerini gerçekleştirebilir. Çünkü kullandığımız kaliteli kumaş türleri uzun ömürlü olup ve yıllarca aradığınız konforu sunabilirler. 15 yıl öncesinden kalma, berjer, veya sandalyelerinizi bizimle iletişime geçecek profesyonel döşeme değişiminde mağaza vitrinlerinde bulunan son model mobilyalar kadar yenileye bilirsiniz.  Ve çok kısa bir süre de ekiplerimiz berjerlerinizi alarak 15 gün içinde teslim ediyor.

Halkalı Sandalye Döşeme ve Tamir, içinizi karartan ve eskimiş olan sandalyelerinizin döşeme ve tamirini, işinde profesyonel olan çalışanlarımızla yapıyor ve yüksek kalite ile siparişinizi tamamlıyoruz. Çünkü yumuşak ve sert sünger çeşitleriyle istediğiniz döşemeleri yapıyor. Ayrıca eskimiş kaplamanızı istediğiniz çeşit kumaşla kaplıyoruz. Ama verdiğimiz müşteri memnuniyetinden gurur duyuyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button