Size bir telefon kadar yakınız
0 543 109 09 01
Dil Seçin
tr

İkitelli Koltuk Döşeme ve Tamir

31.10.2017
1 görüntülenme
İkitelli Koltuk Döşeme ve Tamir

İkitelli Koltuk Döşeme ve Tamir

İkitelli Koltuk Döşeme ve Tamir hizmeti, eskiyen sandalyelerinize ya da artık rengini sevmediğiniz, size klişe gelen sandalyelerinizi yepyeni hale getirme işlemidir. Lion Koltuk Döşeme olarak İkitelli bölgesinde Koltuk kumaş değişimi, Koltuk sünger değişimi, Koltuk cilalama vb. hizmetleri sunmaktayız. Fiyat konusunda ise, koltuk, kanepe, berjer ve sandalyenizin biçimi, kullandığımız sünger kalitesi, kaç dns yoğunlukta olacağı, kumaşın desenine göre değişkenlikler gösterebilmektedir. Kumaş konusunda sizlerin seçmiş olduğu kumaş kullanılır, sünger konusunda ise sizlere sunduğumuz yoğunluktaki süngerleri kullanmaktayız. (Sert veya yumuşak sünger seçenekleri sunmaktayız.)

Profesyonel olarak sektörde 30 yıldır devamlılığını sürdüren ve çalışma prensibi olarak kaliteyi baz alan Lion Koltuk Döşeme, İkitelli Koltuk Döşeme hizmeti sunmaktadır. İkitelli bölgesinde koltuk, berjer veya sandalye döşeme ve tamir sektöründe dev olan firmamız. Whatshapp hattından canlı destek sunarak ücretsiz fiyat teklifi hizmeti vermektedir. Koltuk döşeme ve tamiri hizmeti ile birlikte eskiyen sandalyelerinize yepyeni görünüm kazandırabilirsiniz. Sandalye Kumaş Değişimi, sandalye ayak değişimi ve sandalye sünger değişimi hizmeti vermekteyiz.

İkitelli Koltuk Döşeme

İkitelli Koltuk Döşeme,

İkitelli Koltuk Tamiri,

İkitelli Sandalye Döşeme,

İkitelli Sandalye Tamiri,

İkitelli Berjer Döşeme,

İkitelli Berjer Tamiri,

İkitelli Koltuk İmalatı,

İkitelli Koltuk Kaplama,

İkitelli Ofis Koltuk Tamiri,

İkitelli Ofis Koltuğu Tamiri,

İkitelli Ofis Büro Koltuk Döşeme,

İkitelli Berjer Döşeme ve Tamir fiyatları konusunda, Lion Koltuk Döşeme firması olarak en kaliteli ürünleri kullanmakta olup, en uygun fiyat garantisi ile çalışmaktayız. Tadilatı yapılacak ürünleri evinizden alıp evinize kadar teslim etmekteyiz. Fiyatlar kullandığımız sünger yoğunluğuna, seçmiş olduğunuz kumaşın m2 fiyatına göre değişiklik gösterebilmektedir.

İkitelli Sandalye Döşeme ve Tamir firması denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duymaktayız. Her sezon kendisini yenileyen modellerimiz ve uzmanlaşan kadromuz ile Küçükçekmece bölgesinde koltuk, berjer, kanepe ve sandalye döşeme ve tamir firmasıyız. Uzman kadromuz her zaman size hizmet sunmaktadır.

İstanbul koltuk tamiri ve döşeme denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duymaktayız. Koltuk tamiri kelimesi; eskiyen koltuklarınızın ayak değişimleri, yıpranmış kumaşlarınızın değişimi ve artık yoğunluğunu kaybetmiş olan süngerlerinizin yenileri ile değiştirilmesi anlamını taşımaktadır. Lion Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri olarak bu sektörde çalışıyor, değişimi ve tadilatı yapılacak ürünleri evinizden alıp evinize kadar bırakıyoruz. Ücretsiz nakliye hizmetimiz ile birlikte en uygun fiyat garantili çalışıyor ve en kaliteli sünger, kumaş vb. araçları kullanıyoruz. Çalışmalarımızı görmek ve bizleri daha yakından tanımak için bizleri hemen araya bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button