Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

İncirli Koltuk Döşeme ve Tamir,

10.01.2021
811 görüntülenme
İncirli Koltuk Döşeme ve Tamir,

İncirli Koltuk Döşeme ve Tamir

İncirli Koltuk Döşeme ve Tamir, işlerini uzun yıllardan beri yürüten firmamız bu alanda uzmanlık elde etmiş başarıları dilden dile yayılmıştır. Evinize uygun modeli belirledikten sonra isterseniz adresimize gelerek isterseniz whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Fiyatını işe başlamadan önce size bildirerek sonradan bir ücret talep etmemektedir. Eskiyen, deforme olan, kumaşları yırtılan, iç yapısı bozulan mobilyalarınızı temel yapısını değiştirmeden yepyeni hale getirme işlemine denir. Bu noktada tamir edilecek mobilyayı mobilya ustası inceleyerek gerekli işlemi anlatacak ve ücretini ona göre belirleyecektir. Firmamız 7/24 whatsapp hattı üzerinden fotoğraf, video ,video konferans yolu ile ilk inceleme yapma imkanına sahiptir. whatsapp hattı için tıklayınız.

İncirli Koltuk Döşeme,

İncirli Koltuk Tamiri,

İncirli Koltuk Döşeme ve Tamiri,

İncirli Sandalye Döşeme,

İncirli Sandalye Tamiri,

İncirli Berjer Döşeme,

İncirli Berjer Tamiri,

İncirli Koltuk İmalatı,

İncirli Koltuk Kaplama,

İncirli Ofis Koltuk Tamiri,

İncirli Ofis Koltuğu Tamiri,

İncirli Ofis Büro Koltuk Döşeme,

İncirli Koltuk Tamiri

İncirli Koltuk Tamiri Beğenerek aldığınız ve yıllar geçtikçe eskiyen koltuklarınızı tamir ederek yeni haline kavuşturuyoruz. Koltuk tamiri denince Bakırköy ilçesinde akıllara gelen firmamız uzun yıllar boyu sizin koltuklarınızı tamir etmektedir.

İncirli Koltuk Kaplama

İncirli Koltuk Kaplama gerektirmeyen ancak kumaş veya kaplamasından sıkıldığınız veya kaplaması eskiyen mobilyalarınızın koltuk kaplama işlemini uzman ekibimizle yapmaktayız. Teslimat ekibimizle birlikte adresinizden alıp adresinize bırakmaktayız. Koltuk kaplama sırasında seçilen kaplamayı özenle koltuğunuza işliyoruz.

İncirli Berjer Döşeme ve Tamiri

İncirli Berjer Döşeme ve Tamiri işlemi zor bir işlemdir. Evinize yakışan berjeri döşemenin yanında evinizde kullandığınız berjerlerin tamirinide iskelet yapısı bozulmadan orijinale bağlı kalarak tamamen yepyeni bir berjer haline getiriyoruz. Döşeme ustalarının her sene kendini geliştirerek uzmanlık alanından asla kopmuyorlardır.

İncirli Sandalye Döşeme ve Tamir

İncirli Sandalye Döşeme ve Tamir yemek masası vb. takımların sandalyelerin döşemesi ve tamiri işlemleri için firmamız için uzmanlık alanımıza girmektedir. Sizlerin istediği modelde sandalye üretimi yapılmaktadır. Evinizdeki eski görünen ama iskeleti sağlam sandalyeleriniz için tamir işlemi tavsiye ediyoruz. Böylelikle hem doğa korunmuş olurken sizlerde maliyet anlamında kendinizi zorlamamış oluyorsunuz. Gerekli bilgi için whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button