Size bir telefon kadar yakınız
0 543 109 09 01
Dil Seçin
tr

İstinye Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

12.11.2020
438 görüntülenme
İstinye Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

İstinye Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Eskiyen, deforme olan, kumaşları yırtılan, iç yapısı bozulan mobilyalarınızı temel yapısını değiştirmeden yepyeni hale getirme işlemine denir. Bu noktada tamir edilecek mobilyayı mobilya ustası inceleyerek gerekli işlemi anlatacak ve ücretini ona göre belirleyecektir. Firmamıza dilediğiniz  zaman whatsapp hattı üzerinden fotoğraf, video, konferans yolu ile ilk inceleme yapma imkanına sahiptir.

İstinye Koltuk Döşeme

İstinye’de koltuk döşeme denince akla gelen köklü firmamız sizler için en yeni koltuk modellerini üretmeye devam ediyor. Koltuk döşeme işlemi için whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilir, istediğiniz modeli bizlere atarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bunun yanında sipariş oluşturmak için temsilcimizle görüşüp sipariş oluşturabilirsiniz.

İstinye Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiriİstinye Koltuk Tamiri

Köklü firmamız İstinye Koltuk Tamiri işleminiz İstanbul’un İstinye ilçesinde uzman kadrosu ve ekipmanları ile gerçekleştirmektedir. Koltuk tamiri işlemi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. İstinye’de bu işlemi en güvenilir yapan firma olmaktan gurur duymaktayız.

İstinye Koltuk Kaplama

İstinye Koltuk Kaplama iç yapısın bozulmayan ancak görünümünden sıkıldığınız veya sadece dış yüzeyi deforme olmuş mobilya ve koltuklarınızı İstinye’de uzman ekibi ile evinizden alıp atölyelerimize getirerek. Maximum 15 iş günü içerisinde sizlere teslim ediyoruz. işlem başlamadan önce kaplanacak kumaş belirlenip gereken miktarı sizlere iletip ücretini bu şekilde belirledikten sonra sonrası için sizlerden extra bir ücret talebi olmamaktadır.

İstinye Koltuk Döşeme,

İstinye Koltuk Tamiri,

İstinye Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri,

İstinye Koltuk Döşeme ve Tamir,

İstinye Sandalye Döşeme,

İstinye Sandalye Tamiri,

İstinye Berjer Döşeme,

İstinye Berjer Tamiri,

İstinye Koltuk İmalatı,

İstinye Koltuk Kaplama,

İstinye Ofis Koltuk Tamiri,

İstinye Ofis Koltuğu Tamiri,

İstinye Ofis Büro Koltuk Döşeme,

İstinye Berjer Döşeme ve Tamiri

Evinize renk katan tasarımlarıyla evinizi ısıtan berjerlerin döşemesi ve tamiri oldukça zor olmaktadır. Basit bir işlem gibi gözüken berjer döşeme ve tamir işlemini uzman kadromuz ile birlikte 15 iş günü içerisinde tamamlayıp teslim ediyoruz. Yeni modellere uyum sağlayan ayak çeşitleriyle sizlerin her türlü isteğine karşılık verilmektedir.

İstinye Sandalye Döşeme ve Tamir

Yemek odası takımlarınızın en önemli parçalarından olan sandalyelerin döşemesi için uzman bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Çünkü sağlamlık konusunda sıkıntılar yaşanan sandalyeler için kaliteli bir işçilik çalışması yapılması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button