Size bir telefon kadar yakınız
0 543 109 09 01
Dil Seçin
tr

Kanarya Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

13.11.2020
528 görüntülenme
Kanarya Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Kanarya Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Kanarya Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri eskiyen, deforme olan, kumaşları yırtılan, iç yapısı bozulan mobilyalarınızı temel yapısını değiştirmeden yepyeni hale getirme işlemine denir. Bu noktada tamir edilecek mobilyayı mobilya ustası inceleyerek gerekli işlemi anlatacak ve ücretini ona göre belirleyecektir. Firmamıza dilediğiniz  zaman whatsapp hattı üzerinden fotoğraf, video, konferans yolu ile ilk inceleme yapma imkanına sahiptir.

Kanarya’da koltuk döşeme denince akla gelen köklü firmamız sizler için en yeni koltuk modellerini üretmeye devam ediyor. Koltuk döşeme işlemi için whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilir, istediğiniz modeli bizlere atarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bunun yanında sipariş oluşturmak için temsilcimizle görüşüp sipariş oluşturabilirsiniz.

Kanarya Koltuk Döşeme ve Koltuk TamiriKanarya Koltuk Tamiri

Köklü firmamız Kanarya Koltuk Tamiri işleminiz İstanbul’un Kanarya ilçesinde uzman kadrosu ve ekipmanları ile gerçekleştirmektedir. Koltuk tamiri işlemi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Kanarya’da bu işlemi en güvenilir yapan firma olmaktan gurur duymaktayız.

Kanarya Koltuk Kaplama iç yapısın bozulmayan ancak görünümünden sıkıldığınız veya sadece dış yüzeyi deforme olmuş mobilya ve koltuklarınızı Kanarya’da uzman ekibi ile evinizden alıp atölyelerimize getirerek. Maximum 15 iş günü içerisinde sizlere teslim ediyoruz. işlem başlamadan önce kaplanacak kumaş belirlenip gereken miktarı sizlere iletip ücretini bu şekilde belirledikten sonra sonrası için sizlerden extra bir ücret talebi olmamaktadır.

Kanarya Koltuk Döşeme,

Kanarya Koltuk Tamiri,

Kanarya Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri,

Kanarya Koltuk Döşeme ve Tamir,

Kanarya Sandalye Döşeme,

Kanarya Sandalye Tamiri,

Kanarya Berjer Döşeme,

Kanarya Berjer Tamiri,

Kanarya Koltuk İmalatı,

Kanarya Koltuk Kaplama,

Kanarya Ofis Koltuk Tamiri,

Kanarya Ofis Koltuğu Tamiri,

Kanarya Ofis Büro Koltuk Döşeme,

Kanarya Berjer Döşeme ve Tamiri

Evinize renk katan tasarımlarıyla evinizi ısıtan berjerlerin döşemesi ve tamiri oldukça zor olmaktadır. Basit bir işlem gibi gözüken berjer döşeme ve tamir işlemini uzman kadromuz ile birlikte 15 iş günü içerisinde tamamlayıp teslim ediyoruz. Yeni modellere uyum sağlayan ayak çeşitleriyle sizlerin her türlü isteğine karşılık verilmektedir.

Yemek odası takımlarınızın en önemli parçalarından olan sandalyelerin döşemesi için uzman bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Çünkü sağlamlık konusunda sıkıntılar yaşanan sandalyeler için kaliteli bir işçilik çalışması yapılması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button