Size bir telefon kadar yakınız
0 543 109 09 01
Dil Seçin
tr

Levent Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

12.11.2020
626 görüntülenme
Levent Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Levent Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Eskiyen, deforme olan, kumaşları yırtılan, iç yapısı bozulan mobilyalarınızı temel yapısını değiştirmeden yepyeni hale getirme işlemine denir. Bu noktada tamir edilecek mobilyayı mobilya ustası inceleyerek gerekli işlemi anlatacak ve ücretini ona göre belirleyecektir. Firmamıza dilediğiniz  zaman whatsapp hattı üzerinden fotoğraf, video, konferans yolu ile ilk inceleme yapma imkanına sahiptir.

Levent Koltuk Döşeme

Levent’de koltuk döşeme denince akla gelen köklü firmamız sizler için en yeni koltuk modellerini üretmeye devam ediyor. Koltuk döşeme işlemi için whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilir, istediğiniz modeli bizlere atarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bunun yanında sipariş oluşturmak için temsilcimizle görüşüp sipariş oluşturabilirsiniz.

Levent Koltuk Döşeme ve Koltuk TamiriLevent Koltuk Tamiri

Köklü firmamız Levent Koltuk Tamiri işleminiz İstanbul’un Levent  ilçesinde uzman kadrosu ve ekipmanları ile gerçekleştirmektedir. Koltuk tamiri işlemi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Levent‘de bu işlemi en güvenilir yapan firma olmaktan gurur duymaktayız.

Levent Koltuk Kaplama

Levent Koltuk Kaplama iç yapısın bozulmayan ancak görünümünden sıkıldığınız veya sadece dış yüzeyi deforme olmuş mobilya ve koltuklarınızı Levent‘de uzman ekibi ile evinizden alıp atölyelerimize getirerek. Maximum 15 iş günü içerisinde sizlere teslim ediyoruz. işlem başlamadan önce kaplanacak kumaş belirlenip gereken miktarı sizlere iletip ücretini bu şekilde belirledikten sonra sonrası için sizlerden extra bir ücret talebi olmamaktadır.

Levent Koltuk Döşeme,

Levent Koltuk Tamiri,

Levent Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri,

Levent Koltuk Döşeme ve Tamir,

Levent Sandalye Döşeme,

Levent Sandalye Tamiri,

Levent Berjer Döşeme,

Levent Berjer Tamiri,

Levent Koltuk İmalatı,

Levent Koltuk Kaplama,

Levent Ofis Koltuk Tamiri,

Levent Ofis Koltuğu Tamiri,

Levent Ofis Büro Koltuk Döşeme,

Levent Berjer Döşeme ve Tamiri

Evinize renk katan tasarımlarıyla evinizi ısıtan berjerlerin döşemesi ve tamiri oldukça zor olmaktadır. Basit bir işlem gibi gözüken berjer döşeme ve tamir işlemini uzman kadromuz ile birlikte 15 iş günü içerisinde tamamlayıp teslim ediyoruz. Yeni modellere uyum sağlayan ayak çeşitleriyle sizlerin her türlü isteğine karşılık verilmektedir.

Levent Sandalye Döşeme ve Tamir

Yemek odası takımlarınızın en önemli parçalarından olan sandalyelerin döşemesi için uzman bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Çünkü sağlamlık konusunda sıkıntılar yaşanan sandalyeler için kaliteli bir işçilik çalışması yapılması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button