Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Şahintepe Koltuk Döşeme ve Tamir

10.01.2021
1 görüntülenme
Şahintepe Koltuk Döşeme ve Tamir

Şahintepe Koltuk Döşeme ve Tamir

Şahintepe Koltuk Döşeme ve Tamir, tercih edeceğiniz kumaş türüne göre eskiyen veya yıpranan koltuklarınızı uzman ekibimiz ile kaplayarak ilk gün ki haline getiriyoruz. Fiyatlarımız günümüz koşullarına göre uygundur. İşinde profesyonel olan ekibimiz ile yıllardır sürdürdüğümüz bu işte bir numarayız ve müşterilerimizin öneri ve tavsiyelerini göz önünde bulundurarak çalışmaktayız. Mobilyalarınızı kapınızdan alıp nakliye ücreti gibi herhangi bir ücret almıyoruz. Detaylı bilgiler ve önerileriniz için 7/24 hizmet whatsapp hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Şahintepe Koltuk Döşeme

Şahintepe Koltuk Döşeme, koltuklarınızın döşemeleri eskidiyse ve süngerleri parçalandıysa işinin ehli ekibimiz ile ilk gün ki haline geri getirir, tercihinize bağlı olarak süngerlerimiz sert ve yumuşak olmak üzere iki seçenektir. İşin başında anlaşılan fiyat dışında, nakliye ücreti gibi herhangi bir ek ücret talep edilmez. Firmamız soru ve görüşlerinize açıktır ve tek gayemiz sizleri memnun edebilmektir.

Şahintepe Koltuk Döşeme ve Tamir,

Şahintepe Koltuk Döşeme,

Şahintepe Chester Kanepe Döşeme ve Tamiri,

Şahintepe Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamir,

Şahintepe Koltuk Tamiri,

Şahintepe Berjer Döşeme ve Tamir,

Şahintepe Çekyat Döşeme ve Tamiri,

Şahintepe Kanepe Döşeme ve Tamiri,

Şahintepe Klasik Koltuk Döşeme ve Tamiri,

Şahintepe Sandalye Döşeme,

Şahintepe Sandalye Tamiri,

Şahintepe Sandalye Döşeme ve Tamir,

Şahintepe Berjer Döşeme,

Şahintepe Berjer Tamiri,

Şahintepe Koltuk İmalatı,

Şahintepe Koltuk Kaplama,

Şahintepe Ofis Koltuk Tamiri,

Şahintepe Ofis Koltuğu Tamiri,

Şahintepe Ofis Büro Koltuk Döşeme,

Şahintepe Koltuk Tamiri

Şahintepe Koltuk Tamiri, zamanla eskiyen, kırılan ve deforme olan koltuklarınızı onarır ve cilalayıp ilk günki haline geri getirir. Fiyatlarımız günümüz koşullarına göre gayet uygundur. Evinizden aldığımız mobilyalarınızı herhangi bir ücret talep etmeden adresinize tekrar geri getiriyoruz. Aklınızda kalan sorular, öneri ve görüşlerinizi iletebilmek için 7/24 hizmetinizde olan whatsapp hattımızla iletişime geçeiniz.
 
Şahintepe Berjer Döşeme ve Tamir, salonunuzun en şık parçası olan berjer koltuklarınız her türlü yıpranma, kırılma, parçalanma gibi durumları profesyonel ekibimiz ile mükemmel bir hale getirerek adeta ilk gün ki haline kavuşturuyoruz. Mobilyalarınızı adresinizden alırken fiyatta anlaşıp onarıma götürüyoruz ve nakliye ücreti gibi ek ücretler istemeden adresinize tekrar geri getiriyoruz. Sektörde bir numara olduğumuzu her defasında size kanıtlamaya çalışıyoruz ve tek gayemiz olan müşteri memnuniyetini asla aklımızdan çıkarmıyoruz. Nakliye ve onarım ücretleri hakkında bilgi almak için whatsapp hattımızdan destek almayı unutmayınız.

Şahintepe Sandalye Döşeme ve Tamir 

Şahintepe Sandalye Döşeme ve Tamir, evinizde ve işyerinizde vazgeçilmez olan sandalyelerinizi onarır ve isteğinize bağlı olarak döşeme hizmetini uzman ekibimiz ile en iyi şekilde yapmak için uğraşırız. Kullandığımız malzemeler birinci kalitede olup müşteri memnuniyeti tek hedefimizdir. Her türlü bilgiyi edinmek ve aklınızda kalan soruları cevaplamak için 7/24 hizmetinizde olan whatsapp hattımıza ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button