Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Sariyer Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

12.11.2020
1 görüntülenme
Sariyer Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Sariyer Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Sariyer Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri, deforme olan, kumaşları yırtılan, iç yapısı bozulan koltuklarınız temel yapısını değiştirmeden yepyeni hale getirmekteyiz. Ve bu noktada tamir edilecek koltukları ustalarımız inceleyerek gerekli işlemi anlatacaktır. Çünkü ustalarımız koltukların ücretini ona göre belirleyecektir. Firmamıza dilediğiniz  zaman whatsapp hattı üzerinden fotoğraf, video, konferans yolu ile ilk inceleme yapma imkanına sahiptir.

Sariyer’de Koltuk Döşeme denince akla gelen köklü firmamız sizler için en yeni koltuk modellerini üretmeye devam ediyor. Ve Koltuk Döşeme işlemi için whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ve istediğiniz modeli bizlere atarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bunun yanında sipariş oluşturmak için temsilcimizle görüşüp sipariş oluşturabilirsiniz.

Sariyer Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri, deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. 0552 260 53 27

Sariyer Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Sariyer Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri,

Köklü firmamız Sariyer Koltuk Tamiri işleminiz İstanbul’un Sariyer ilçesinde uzman kadrosu ve ekipmanları ile gerçekleştirmektedir. Koltuk tamiri işlemi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Sariyer’de bu işlemi en güvenilir yapan firma olmaktan gurur duymaktayız.

Sariyer Koltuk Kaplama iç yapısın bozulmayan ancak görünümünden sıkıldığınız veya sadece dış yüzeyi deforme olmuş mobilya ve koltuklarınızı Sariyer’de uzman ekibi ile evinizden alıp atölyelerimize getirerek. Maximum 15 iş günü içerisinde sizlere teslim ediyoruz. Evdeki eski koltukları kaplatarak yenileye  biliyorsunuz. Ve yeni koltuk almak yerine daha uygun fiyata eski koltukların kaplandığını da bilirsiniz. Bu anlamda firmamız uygun fiyatla müşterilerinin her zaman destekçisi olarak yanındadır.

Sarıyer Berjer Döşeme ve Tamir

Sarıyer Berjer Döşeme ve Tamir, firmamız berjer tamiri, sandalye döşeme işlemlerini gerçekleştirebilir. Çünkü kullandığımız kaliteli kumaş türleri uzun ömürlü olup ve yıllarca aradığınız konforu sunabilirler. 15 yıl öncesinden kalma, berjer veya sandalyelerinizi bizimle iletişime geçecek işlemlere başlaya bilirsiniz. Ve profesyonel döşeme değişiminde sonra son model koltuk veya berjerlere sahip olabilirsiniz.  Ve çok kısa bir süre de ekiplerimiz berjerlerinizi alarak 15 gün içinde teslim ediyor.
Sarıyer Sandalye Döşeme ve Tamir, evinizde, yıllarınıza tanıklık etmiş olan sandalyelerinizi anılarınızı yok etmeden yeniliyoruz. Ve güzelleştiriyoruz modern dokunuşlarla renklendiriyoruz, yepyeni ve pırıl pırıl hale getiriyoruz. Çünkü hem eviniz güzelleştiriyor, hem bütçenize destek oluyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button