Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Silivri Sancaktepe Mahallesi Koltuk Döşeme

31.01.2022
452 görüntülenme
Silivri Sancaktepe Mahallesi Koltuk Döşeme

Silivri Sancaktepe Mahallesi Koltuk Döşeme

Silivri Sancaktepe Mahallesi Koltuk Döşeme Müşterilerimizin mutluluğunu, zevklerini, dileklerini ve bütçesini önemseyen bir firmayız. Tüm bunların yanı sıra yaptığımız işler ve kullandığımız malzemeler iki yıl garantilidir. Kırılmış veya zarar görmüş koltuklar ekibimizle doğru ve ince bir işçilikle yeniliyoruz.

Silivri Sancaktepe Mahallesi Koltuk Tamiri ve koltuk kaplama konusunda tecrübeli elemanlar ile hizmet vermektedir. Bu durumda koltuklarımızı atıp yenisini almamız ne kadar iyi olacak. Çünkü koltukların kumaşlarını ve süngerleri yenilememiz gerekir. Eğer koltuk iskeletleri sağlam ve siz bu koltuktan memnun iseniz. Kumaş değişimi yapılarak daha uygun fiyatla sıfırdan farksız koltuk sahibi olabilirsiniz.
Silivri Sancaktepe Mahallesi Koltuk Döşeme deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. 0552 260 53 27

Silivri Sancaktepe Mahallesi Koltuk Döşeme

Silivri Sancaktepe Mahallesi Koltuk Tamiri, Silivri Sancaktepe Mahallesi Koltuk Kaplama

Silivri Sancaktepe Mahallesi Koltuk Kaplama Evdeki eski koltukları kaplatarak yenileye  biliyorsunuz ve yeni koltuk almak yerine daha uygun fiyata eski koltukların kaplandığını da bilirsiniz. Acaba eski koltuklarımız yerine yenisini mi alsak, yoksa kaplatma mı yapsak tarzındaki sorular tamamen ortadan kalkacaktır. Çünkü hem maliyet hemde elde edilen karlılık ile yenisini mi alsak düşüncesi kaplatmak düşüncesi ile yer değiştirecek. Bu anlamda firmamız uygun fiyatla müşterilerinin her zaman destekçisi olarak yanındadır.

Silivri Sancaktepe Mahallesi Berjer Döşeme ve Tamir

Silivri Sancaktepe Mahallesi Berjer Döşeme ve Tamir, firmamız berjer tamiri, sandalye döşeme işlemlerini gerçekleştirebilir. Çünkü kullandığımız kaliteli kumaş türleri uzun ömürlü olup ve yıllarca aradığınız konforu sunabilirler. 15 yıl öncesinden kalma, berjer, veya sandalyelerinizi bizimle iletişime geçecek profesyonel döşeme değişiminde mağaza vitrinlerinde bulunan son model mobilyalar kadar yenileye bilirsiniz.
Silivri Sancaktepe Mahallesi Sandalye Döşeme ve Tamir, evinizde, yıllarınıza tanıklık etmiş olan mobilyalarınızı anılarınızı yok etmeden yeniliyoruz, güzelleştiriyoruz, modern dokunuşlarla renklendiriyoruz, onlara yepyeni yaparak. Hem eviniz güzelleştiriyor, hem bütçenize destek oluyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button