Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Şişli Bozkurt Mahallesi Koltuk Döşeme

31.01.2022
720 görüntülenme
Şişli Bozkurt Mahallesi Koltuk Döşeme

Şişli Bozkurt Mahallesi Koltuk Döşeme

Şişli Bozkurt Silivri Alibey Mahallesi Koltuk Döşeme müşterilerimizin mutluluğunu, zevklerini, dileklerini ve bütçesini önemseyen bir firmayız. Çünkü iddiamızın avantajlı, kaliteli ulaşmaktan yanayız. Ve zamanla Kırılmış veya zarar görmüş koltuklar ekibimizle doğru ve ince bir işçilikle yeniliyoruz. Hasarlı koltuklarınızı ekiplerimiz inceleyerek sizlere işlem hakkında bilgi veriyor. Çünkü sonra atölyelerimize götürmek üzere teslim almak işlem sonrası evinize geri teslim ediyoruz.
Şişli Bozkurt Mahallesi Koltuk Tamiri ve koltuk kaplama konusunda tecrübeli elemanlar ile Hizmet vermektedir. Çünkü sizlere daima uygun ve en kaliteli hizmeti ulaştırmayı hedefliyoruz. Ve koltukların zaman ile yüzlerinin ve süngerlerinin eskimeye başladığını ve deforme olduğunu görürüz. Ama bu durumda koltuklarımızı atıp yenisini almamız ne kadar iyi olacak. Çünkü koltukların kumaşlarını ve sünger’lerini yenilememiz gerekir. Eğer koltuk iskeletleri sağlam ve siz bu koltuktan memnun iseniz. Kumaş değişimi yapılarak daha uygun fiyatla yeni koltuk sahibi olabilirsiniz.
Şişli Bozkurt Mahallesi Koltuk Döşeme deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. 0552 260 53 27

Şişli Bozkurt Mahallesi Koltuk Döşeme

Şişli Bozkurt Mahallesi Koltuk Tamiri, Şişli Bozkurt Mahallesi Koltuk Kaplama

Şişli Bozkurt Mahallesi Koltuk Kaplama Evdeki eski koltukları kaplatarak yenileye  biliyorsunuz. Ve yeni koltuk almak yerine daha uygun fiyata eski koltukların kaplandığını da bilirsiniz. Acaba eski koltuklarımız yerine yenisini mi alsak, yoksa kaplatma mı yapsak tarzındaki sorular tamamen ortadan kalkacaktır. Çünkü hem maliyet hemde elde edilen karlılık ile yenisini mi alsak düşüncesi kaplatmak düşüncesi ile yer değiştirecek. Bu anlamda firmamız uygun fiyatla müşterilerinin her zaman destekçisi olarak yanındadır.

Şişli Bozkurt Mahallesi Berjer Döşeme ve Tamir

Şişli Bozkurt Mahallesi Berjer Döşeme ve Tamir, firmamız berjer tamiri, sandalye döşeme işlemlerini gerçekleştirebilir. Çünkü kullandığımız kaliteli kumaş türleri uzun ömürlü olup ve yıllarca aradığınız konforu sunabilirler. 15 yıl öncesinden kalma, berjer, veya sandalyelerinizi bizimle iletişime geçecek profesyonel döşeme değişiminde mağaza vitrinlerinde bulunan son model mobilyalar kadar yenileye bilirsiniz.  Ve çok kısa bir süre de ekiplerimiz berjer lerinizi alarak 15 gün içinde teslim ediyor.
Şişli Bozkurt Mahallesi Sandalye Döşeme ve Tamir, evinizde, yıllarınıza tanıklık etmiş olan mobilyalarınızı anılarınızı yok etmeden yeniliyoruz, güzelleştiriyoruz, modern dokunuşlarla renklendiriyoruz, onlara yepyeni yaparak. Hem eviniz güzelleştiriyor, hem bütçenize destek oluyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button