Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Şişli Koltuk Döşeme ve Tamir

19.01.2022
443 görüntülenme
Şişli Koltuk Döşeme ve Tamir

Şişli Koltuk Döşeme ve Tamir

Şişli Koltuk Döşeme ve Tamir müşterilerimizin mutluluğunu, zevklerini, dileklerini ve bütçesini önemseyen bir firmayız. İddiamızın avantajlı, kaliteli ulaşmaktan yanayız. Kırılmış ve zamanla zarar görmüş koltuklar ekibimizle doğru ve ince bir işçilikle yeniliyoruz. Hasarlı koltuklarınızı ekiplerimiz inceleyerek sizlere işlem hakkında bilgi veriyor. Çünkü sonra atölyelerimize götürmek üzere teslim almak işlem sonrası evinize geri teslim ediyoruz.
Şişli Koltuk Döşeme ve koltuk kaplama konusunda tecrübeli elemanlar ile çalışmakta. Sizlere daima uygun ve en kaliteli hizmeti ulaştırmayı hedefliyoruz. Koltukların zaman ile yüzlerinin ve süngerlerinin eskimeye başladığını ve deforme olduğunu görürüz. Ama bu durumda koltuklarımızı atıp yenisini almamız ne kadar iyi olacak. Çünkü koltukların kumaşlarını ve sünger’lerini yenilememiz gerekir. Eğer koltuk iskeletleri sağlam ve siz bu koltuktan memnun iseniz kumaş değişimi yapılarak daha uygun fiyatla yeni koltuk sahibi olabilirsiniz.
Şişli Koltuk Döşeme ve Tamiri deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. 0552 260 53 27

Şişli Koltuk Döşeme ve Tamir

Şişli Koltuk Tamiri, Şişli Koltuk Kaplama

Şişli Koltuk Kaplama Evdeki eski koltukları kaplatarak yenileye  biliyorsunuz. Ve yeni koltuk almak yerine daha uygun fiyata eski koltukların kaplandığını da bilirsiniz. Acaba eski koltuklarımız yerine yenisini mi alsak, yoksa kaplatma mı yapsak tarzındaki sorular tamamen ortadan kalkacaktır. Çünkü hem maliyet hem de elde edilen karlılık ile yenisini mi alsak düşüncesi kaplatmak düşüncesi ile yer değiştirecek. Bu anlamda firmamız uygun fiyatla müşterilerinin her zaman destekçisi olarak yanındadır.

Şişli Berjer Döşeme ve Tamir

Şişli Berjer Döşeme ve Tamir, firmamız berjer tamiri, sandalye döşeme işlemlerini gerçekleştirebilir. Çünkü kullandığımız kaliteli kumaş türleri uzun ömürlü olup ve yıllarca aradığınız konforu sunabilirler. 15 yıl öncesinden kalma, berjer, veya sandalyelerinizi bizimle iletişime geçecek profesyonel döşeme değişiminde mağaza vitrinlerinde bulunan son model mobilyalar kadar yenileye bilirsiniz.  Ve çok kısa bir süre de ekiplerimiz berjer lerinizi alarak 15 gün içinde teslim ediyor.
Şişli Sandalye Döşeme ve Tamir, evinizde, yıllarınıza tanıklık etmiş olan mobilyalarınızı anılarınızı yok etmeden yeniliyoruz, güzelleştiriyoruz, modern dokunuşlarla renklendiriyoruz, onlara yepyeni yaparak. Hem eviniz güzelleştiriyor, hem bütçenize destek oluyoruz.

Taksitli Ödeme Seçeneklerimiz

Müşterilerimizden yoğun olarak aldığımız sorulardan bir diğeri ise budur.

“ Ödemeyi kredi kartı ile ve taksitli olarak yapabiliyor muyuz”

Şişli koltuk döşeme atölyemizden aldığınız yeni koltuk takımları veya koltuk tamirleriniz için tüm banka kartlarına taksit imkanımız vardır. Kart çekimi için adresimize gelme zorunluluğunuz yoktur. Ürünlerinizin teslimatına gelinirken çekim yapacağınız bankanın seyyar pos cihazı getirilmektedir. Çekimi kapınızda yapabilirsiniz. Hangi bakaya kaç taksit seçeneği olduğuna dair bilgiyi Şişli koltuk döşeme atölyemizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı ile bir diğer ödeme seçeneği ise mail order sistemidir. Bu konuda atölyemizden bilgi alabilirsiniz.

  • Şişli Koltuk Döşeme, Şişli Koltuk Tamiri,
  • Şişli Berjer Döşeme ve Tamiri, Şişli Sandalye Döşeme ve Tamiri,
  • Şişli Chester Koltuk Döşeme ve Tamiri, Şişli Özel Ölçü Koltuk İmalatı,
  • Şişli Otel ve Pansiyon Koltukları Döşeme Tamir ve İmalatı,
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button