Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Yeşilkent Koltuk Döşeme ve Tamiri

21.11.2020
878 görüntülenme
Yeşilkent Koltuk Döşeme ve Tamiri

Yeşilkent Koltuk Döşeme ve Tamiri

Yeşilkent Koltuk Döşeme ve Tamiri, firmamız en temel anlamıyla kırılmış, hasar almış koltuklarınızı onarıp yenileyerek eski haline getiriyor. Profesyonel ustalarımızla yenilediğimiz koltuk, çekyatlarınızın eski halinden daha sağlam olduğunu garanti ediyoruz. Koltuk, çekyat vb. Mobilyalarınız esas olarak ana temelinden hasar alır, kırılır. Mobilyanızın sağlamlığı açısından usta ellerin müdahale etmesi gerekir. Firmamız işinde deneyimli ve tecrübeli ustalarla çalışarak mobilyanızın en sağlam haline getirir.

Yeşilkent Koltuk Döşeme

Yeşilkent Koltuk Döşeme, firmamız döşeme modelleri üzerine ağırlık vermekte, müşterilerimize onlarca farklı model döşeme sunar. Modellerimiz koltuğunuzun ana temelini bozmadan uygulanır. Şık ve farklı bir görünüm elde edilir. Ustalarımız işinde tecrübelidir. Beğendiğiniz model döşeme uygulanmak üzere evinizden teslim alınır. Beğendiğiniz döşeme ve tercih etmiş olduğunuz sert / yumuşak sünger uygulanır ve evinize teslim edilir. Nakliye ücreti alınmaz.
Yeşilkent Koltuk Döşeme ve Tamiri

Yeşilkent Koltuk Döşeme ve Tamiri

Yeşilkent Koltuk Kaplama

Yeşilkent Koltuk Kaplama, oturma grubunuzun çok eskidiği ve yenilenmesi gerektiği durumlarda, yıllardır vermiş olduğumuz güvenli, ucuz fiyat ve şeffaf hizmetle koltuk kaplamalarınızı profesyonel ekiplerimizle yenilmekten mutluluk duyuyoruz. Yüzlerce kumaş kartelimizle aradığınız kumaşı firmamız bulmanız ve deneyimli ekiplerimize kapatmanız mümkün. Siparişinizi oluşturduktan sonra mobilyalarınızı evinizden alarak ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz ve fiyatlara dahil etmiyoruz.

Yeşilkent Koltuk Döşeme ve Tamiri,

Yeşilkent Koltuk Tamiri,

Yeşilkent Koltuk Döşeme,

Yeşilkent Chester Kanepe Döşeme ve Tamiri,

Yeşilkent Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamir,

Yeşilkent Berjer Döşeme ve Tamir,

Yeşilkent Çekyat Döşeme ve Tamiri,

Yeşilkent Kanepe Döşeme ve Tamiri,

Yeşilkent Klasik Koltuk Döşeme ve Tamiri,

Yeşilkent Sandalye Döşeme,

Yeşilkent Sandalye Tamiri,

Yeşilkent Sandalye Döşeme ve Tamir,

Yeşilkent Berjer Döşeme,

Yeşilkent Berjer Tamiri,

Yeşilkent Koltuk İmalatı,

Yeşilkent Koltuk Kaplama,

Yeşilkent Ofis Koltuk Tamiri,

Yeşilkent Ofis Koltuğu Tamiri,

Yeşilkent Ofis Büro Koltuk Döşeme,

Yeşilkent Berjer Döşeme ve Tamir

Yeşilkent Berjer Döşeme ve Tamir, firmamız berjerlerinizi her zaman kaliteli sağlam modern, uygun fiyatlı ve kısa sürede teslim etmekten ve müşterilerimizin olumlu memnuniyetinden keyif almakta. Aldığı keyifle ortaya bir öncekinden daha iyi işler koyarak sektörünün en iyisi olma yolunda büyük bir yol kat etmiştir. Uygun ve tek fiyat imkanı sunuyoruz siparişiniz sırasında size fiyat veriyor ve nakliye vb. Ek ücretler talep etmiyoruz.

Yeşilkent Sandalye Döşeme ve Tamir

Yeşilkent Sandalye Döşeme ve Tamir, sandalyeler ofis, ev gibi bir çok yerde kullanılır. Sandalyelere çoğunlukla uzun vakitler geçiririz ve konforlu olmasını bekleriz. Ancak zaman geçtikçe sandalyeler diğer mobilyalar gibi kalitesini ve konforunu kaybeder ve ya kırılabilir. Firmamız sandalyelerinizin ilk günkü kalite ve konforunu garanti ederek 7/24 aktif deneyimli ustalarla çalışır. Firmamız müşteri isteklerine her zaman önem verir ve sorularını büyük bir önemle yanıtlar. Ekiplerimize sorularınızı sorabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button