Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Bağcılar 100.yıl Koltuk Döşeme ve Tamir

09.01.2021
1 görüntülenme
Bağcılar 100.yıl Koltuk Döşeme ve Tamir

Bağcılar 100.yıl Koltuk Döşeme ve Tamir

Bağcılar 100.yıl Koltuk Döşeme ve Tamir işlemleri için firmamız ilk olarak sizlerle beraber dilediğiniz koltuk modelini belirleyerek mobilyanızda kullanılması gereken ürünlerin listesini oluşturacaktır. Bu aşamadan sonra firmamıza bağlı uzman mobilya ustaları sizin belirlemiş olduğunuz modelin üretimine başlayacaktır. Müşterilerimizin zevkleri ve ihtiyaçları olduğu kadar bütçeleri de bizim için önemlidir. Bu sebeple daima uygun fiyatla kaliteli koltuk kaplama ve döşeme hizmetleri vermeye çalışıyoruz.

Bağcılar 100.yıl Koltuk Tamiri ustalarımız ile beraber evinizde, ofisinizde, bahçenizde kullandığınız. Mobilya, koltuklarınızı ekspertiz ekibimiz ile beraber inceleyip gerekli çalışmayı yapıyoruz. Ve sonra fiyatını sizlere bildirip onay verilmesi halinde Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri atölyemize getiriyoruz.

Koltuk Döşeme, Koltuk Tamiri, Sandalye DöşemeBerjer Döşeme, Çekyat Döşeme ve Tamiri alanında oldukça başarılı bir firma olduğumuz için yıllardır çok sayıda insana hitap ettik ve hizmetlerimizi en hızlı en doğru ve en kaliteli şekilde hayata geçirdik. Kurulduğumuz günden bu güne koltuk döşeme ve koltuk tamiri gibi iki önemli konuda hizmet vermektedir.

Bağcılar 100.yıl Koltuk Döşeme ve Tamir

Bağcılar 100.yıl Koltuk Kaplama fiyatları için Whatsapp adresimizden bizlere ulaşabilir. Ve size özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Koltuk kaplama işlemi kısaca şu şekilde açıklanır. Koltuk Tamiri işlemi gerektirmeyen ancak koltuğunuzun kaplamasından, kumaşından, derisinden sıkılmanız durumunda her zaman yanınızdayız. Çünkü kaplamaya gelen herhangi bir deforme meydana gelmiş ise koltuğunuzun, mobilyanızın yüz değiştirme işlemi gerekmektedir.

Berjer ve Sandalye Döşeme

Berjer ve sandalyeleriniz genel itibariyle koltuk takımınıza uyumlu bir model ile tamamlanması gerekmektedir. Şık görüntüsü ile farklı bir görünüm yaratan berjer tamiri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sandalye Döşeme ve Tamiri yemek odası takımı, mutfak masası, bahçe masası vb. takımlarınızın sandalye döşemesi & tamiri için uzman kadromuz ile sizlerin yanındayız. Çünkü en yeni modeller, sizin isteğinize uygun modeller ve sandalyelerinizin tamiri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltuk tamiri ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button