Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir

20.06.2021
699 görüntülenme
Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir. Yıllardan beri görünümünden sıkıldığınız veya eskiyen, yıprayan koltuklarınızın kaplamasını sizin tercihinize göre uzman ekibimizle yapıyoruz, işimizi sevgiyle yapıyoruz ve tek hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Çünkü Koltuk Kaplama işlemi birinci kalitede olup fiyatlarımız günümüz koşullarına göre gayet uygundur. Koltuklarınızın kaplama ücreti belirlendikten sonra kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz. Ve bu işi ek ücret alınmadan adresinize kadar teslim etmekteyiz.

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Koltuk Döşeme

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Koltuk Döşeme. Rahat bir şekilde oturmamızı sağlayan koltuk süngerleri belli bir zaman sonra parçalanır ve kötü bir görünüme sahip olur. Lion Koltuk Döşeme olarak müşterilerimizin bütçesini düşünerek birinci kalitede ürünleri uygun bir fiyata satıyoruz. Ve bu sayede yeni bir koltuk takımı almadan daha uygun fiyatlara koltuklarınızı yeni bir görünüme kavuşturuyoruz.

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Koltuk Tamiri 

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Koltuk Tamiri. Deforme olmuş, kırılmış veya eskiyen koltuklarınızı uygun fiyatlara yenilemek için buradayız. Çünkü profesyonel ekibimiz ile son teknoloji atölyemizde tamir eder ve onarırız. Anlaşılan fiyat dışında nakliye ücreti vb. hiçbir ücret talep etmez ve sizlerin memnuniyetini göz önünde bulundurarak işlerimizi yapmaktayız. Sitemizde bulunan sosyal medya hesaplarımızı takip ederek daha detaylı bilgi ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Berjer Döşeme ve Tamir

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Berjer Döşeme ve Tamir. Evimizin göz nuru olan tekli koltuklarınızı eskidi diye sakın atmayın Lion Koltuk Döşeme olarak Koltuklarınızı ilk gün ki haline getirmekteyiz. Çünkü yeni koltuk almanıza gerek kalmaz ve maddi zorluk içine girmemiş olursunuz. Profesyonel ekibimiz ile atölyemizde sizlerin memnuniyetini düşünerek büyük bir titizlikle yapıyoruz.

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Sandalye Döşeme ve Tamir

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Sandalye Döşeme ve Tamir. Eskimiz Koltuk, Kanepe ve Sandalyelernizin profesyonel ekibimiz ile şık bir hale getiriyoruz. Çünkü firmamız oldukça profesyoneldir ve her türlü sorularınızı yanıtlamaya hazırdır. Öneri ve şikayetlerinizi dikkate alarak işlem yapmaktayız. Profesyonel iş arkadaşlarımızla birlikte incelikle yeniliyor, ve şık bir hale getiriyoruz. Ve işlem öncesi belirlenen fiyat haricinde ek ücretlendirme yapmıyoruz.
ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button