Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Küçükçekmece Koltuk Döşeme ve Tamir

31.10.2017
1 görüntülenme
Küçükçekmece Koltuk Döşeme ve Tamir

Küçükçekmece Koltuk Döşeme ve Tamir

Küçükçekmece Koltuk Döşeme ve Tamir hizmeti, eskiyen sandalyelerinize ya da artık rengini sevmediğiniz, size klişe gelen sandalyelerinizi yepyeni hale getirme işlemidir. Lion Koltuk Döşeme olarak Küçükçekmece bölgesinde Koltuk kumaş değişimi, Koltuk sünger değişimi, Koltuk cilalama vb. hizmetleri sunmaktayız. Fiyat konusunda ise, koltuk, kanepe, berjer ve sandalyenizin biçimi, kullandığımız sünger kalitesi, kaç dns yoğunlukta olacağı, kumaşın desenine göre değişkenlikler gösterebilmektedir. Kumaş konusunda sizlerin seçmiş olduğu kumaş kullanılır, sünger konusunda ise sizlere sunduğumuz yoğunluktaki süngerleri kullanmaktayız. (Sert veya yumuşak sünger seçenekleri sunmaktayız.)

Profesyonel olarak sektörde 30 yıldır devamlılığını sürdüren ve çalışma prensibi olarak kaliteyi baz alan Lion Koltuk Döşeme, Küçükçekmece Koltuk Döşeme ve Tamir hizmeti sunmaktadır. Küçükçekmece bölgesinde Koltuk, Berjer veya Sandalye Tamiri sektöründe dev olan firmamız. Whatshapp hattından canlı destek sunarak ücretsiz fiyat teklifi hizmeti vermektedir. Koltuk döşeme ve tamiri hizmeti ile birlikte eskiyen sandalyelerinize yepyeni görünüm kazandırabilirsiniz. Sandalye Kumaş Değişimi, sandalye ayak değişimi ve sandalye sünger değişimi hizmeti vermekteyiz.

Koltuk Döşeme ve Tamir Fiyatları

Küçükçekmece Koltuk Tamiri,

Küçükçekmece Sandalye Döşeme ve Tamir,

Küçükçekmece Sandalye Döşeme,

Küçükçekmece Sandalye Tamiri,

Küçükçekmece Berjer Döşeme ve Tamir,

Küçükçekmece Berjer Döşeme,

Küçükçekmece Berjer Tamiri,

Küçükçekmece Koltuk İmalatı,

Küçükçekmece Koltuk Kaplama,

Küçükçekmece Ofis Koltuk Tamiri,

Küçükçekmece Ofis Koltuğu Tamiri,

Küçükçekmece Ofis Büro Koltuk Döşeme,

Küçükçekmece Koltuk Döşeme ve Tamir

 

Küçükçekmece Berjer Döşeme ve Tamir fiyatları konusunda, sizlere en kaliteli ürünleri kullanmakta olup, en uygun fiyat garantisi ile çalışmaktayız. Tadilatı yapılacak ürünleri evinizden alıp evinize kadar teslim etmekteyiz. Fiyatlar kullandığımız sünger yoğunluğuna, seçmiş olduğunuz kumaşın m2 fiyatına göre değişiklik gösterebilmektedir. Küçükçekmece Sandalye Döşeme ve Tamir firması denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duymaktayız. Her sezon kendisini yenileyen modellerimiz ve uzmanlaşan kadromuz ile Sefaköy bölgesinde Koltuk, Berjer, Kanepe ve Sandalye Tamiri firmasıyız. Uzman kadromuz her zaman size hizmet sunmaktadır.

Küçükçekmece Koltuk Döşeme ve Tamir olarak K.çekmece içesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.

İstanbul koltuk tamiri ve döşeme denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duymaktayız. Koltuk tamiri kelimesi; eskiyen koltuklarınızın ayak değişimleri, yıpranmış kumaşlarınızın değişimi ve artık yoğunluğunu kaybetmiş olan süngerlerinizin yenileri ile değiştirilmesi anlamını taşımaktadır. Lion Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri olarak bu sektörde çalışıyor, değişimi ve tadilatı yapılacak ürünleri evinizden alıp evinize kadar bırakıyoruz. Ücretsiz nakliye hizmetimiz ile birlikte en uygun fiyat garantili çalışıyor ve en kaliteli sünger, kumaş vb. araçları kullanıyoruz. Çalışmalarımızı görmek ve bizleri daha yakından tanımak için bizleri hemen araya bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button