Size bir telefon kadar yakınız
0 543 109 09 01
Dil Seçin
tr

Gürpınar Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

12.11.2020
539 görüntülenme
Gürpınar Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Gürpınar Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Eskiyen, deforme olan, kumaşları yırtılan, iç yapısı bozulan mobilyalarınızı temel yapısını değiştirmeden yepyeni hale getirme işlemine denir. Bu noktada tamir edilecek mobilyayı mobilya ustası inceleyerek gerekli işlemi anlatacak ve ücretini ona göre belirleyecektir. Firmamız 7/24 whatsapp hattı üzerinden fotoğraf, video ,video konferans yolu ile ilk inceleme yapma imkanına sahiptir. whatsapp hattı için tıklayınız.

Gürpınar Koltuk Döşeme

Gürpınar ilçesinde yıllardan beri koltuk döşeme işlemleri yapan firmamız uzman kadro ve ekipmanları ile adresinizden teslim alarak 15 iş günü içerisinde teslim ederek hızlı teslimat yaparak kendisini bu alanda kanıtlamış bir firmadır. Döşeme yapılacak model önceden belirlenip fiyat verilmektedir. Böylelikle sonrasında sizden ek herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Gürpınar Koltuk Tamiri

İstanbul’un Gürpınar ilçesinde koltuk tamiri atölyemizde sizler için gerekli ekipmanlarımızla birlikle kaliteli işçilikle eskiyen mobilyalarınızı yeni haline getiriyoruz. Koltuğunuzda kullanılacak ürünlerin belirlenmesi için expertiz ekibimiz sizlerin adresine gelerek yapılan belirlemelerden sonra koltuk tamiri işlemi için fiyat çalışması yapmaktadır.

Gürpınar Koltuk Döşeme,

Gürpınar Koltuk Tamiri,

Gürpınar Koltuk Döşeme ve Tamir,

Gürpınar Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri,

Gürpınar Sandalye Döşeme,

Gürpınar Sandalye Tamiri,

Gürpınar Berjer Döşeme,

Gürpınar Berjer Tamiri,

Gürpınar Koltuk İmalatı,

Gürpınar Koltuk Kaplama,

Gürpınar Ofis Koltuk Tamiri,

Gürpınar Ofis Koltuğu Tamiri,

Gürpınar Ofis Büro Koltuk Döşeme,

Gürpınar Koltuk Döşeme ve Koltuk TamiriGürpınar Koltuk Kaplama

Eskiyen kumaş, deri gibi yüzeylerin değişimi ve kaplaması oldukça uzmanlık isteyen bir işlemdir. Koltuğunuzun yapısına uygun kaplama ve kumaş bulunması için için firmamız bu işlem için oldukça deneyimli bir ekiple çalışmaktadır. Böylelikle kaplama sırasında maliyet ve zaman kaybı yaşanmadan koltuğunuzun model yapısına uygun bir kaplama işlemi gerçekleşmektedir. Teslim süresi 15 iş günüdür.

Gürpınar Berjer Döşeme ve Tamiri

Berjerler oturma takımınızın eksiksiz bir parçasıdır. Evinize şıklık katmasının yanı sıra ekstra bir oturma alanı ile sizlere ve misafirlerinize keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Gürpınar Bağcılar ilçesinde berjer döşeme ve tamiri için firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız fiyat politikası sizlere gerekli ücreti önceden bildirp ekstra bir ücret ödemesi ile karşılaşmamanızı garanti eder.

Gürpınar Sandalye Döşeme ve Tamir

Evinizde ofisinizde bahçenizde kullanılan sandalyeler ilk üretim aşamasında kaliteli işçilik olmaması nedeniyle hızlıca deforme olmaktadır. Bizler kaliteli işçilik kaliteli yaşam ilkesi ile uzman ekip ile birlikte sandalye döşeme ve tamiri hizmeti vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button