Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

Sarıyer Bahçeköy Koltuk Döşeme

27.01.2022
262 görüntülenme
Sarıyer Bahçeköy Koltuk Döşeme

Sarıyer Bahçeköy Koltuk Döşeme

Sarıyer Bahçeköy Koltuk Döşeme müşterilerimizin mutluluğunu, zevklerini, dileklerini ve bütçesini önemseyen bir firmayız. İddiamızın avantajlı, kaliteli ulaşmaktan yanayız. Kırılmış ve zamanla zarar görmüş koltuklar ekibimizle doğru ve ince bir işçilikle yeniliyoruz. Ve hasarlı koltuklarınızı ekiplerimiz inceleyerek sizlere işlem hakkında bilgi veriyoruz. Ek olaraktan atölyelerimize götürmek üzere teslim almak işlem sonrası evinize geri teslim ediyoruz.
Sarıyer Bahçeköy Koltuk Tamir ve koltuk kaplama konusunda tecrübeli elemanlar ile çalışmakta. Sizlere daima uygun ve en kaliteli hizmeti ulaştırmayı hedefliyoruz. Koltukların zaman ile yüzlerinin ve süngerlerinin eskimeye başladığını ve deforme olduğunu görürüz. Ancak bu durumda koltuklarımızı atıp yenisini almamız ne kadar iyi olacaktır. Sonuç olarak koltukların kumaşlarını ve sünger’lerini yenilememiz gerekir. Eğer koltuk iskeletleri sağlam ve siz bu koltuktan memnun iseniz kumaş değişimi yapılarak daha uygun fiyatla yeni koltuk sahibi olabilirsiniz.
Sarıyer Bahçeköy Koltuk Döşeme ve Tamir deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. 0552 260 53 27

Sarıyer Bahçeköy Koltuk Döşeme ve Tamir

Sarıyer Bahçeköy Koltuk Tamiri, Sarıyer Bahçeköy Koltuk Kaplama

Sarıyer Bahçeköy Koltuk Kaplama Evdeki eski koltukları kaplatarak yenileye  biliyorsunuz. Ve yeni koltuk almak yerine daha uygun fiyata eski koltukların kaplandığını da bilirsiniz. Acaba eski koltuklarımız yerine yenisini mi alsak, yoksa kaplatma mı yapsak tarzındaki sorular tamamen ortadan kalkacaktır. Ancak hem maliyet hem elde edilen karlılık ile yenisini mi alsak düşüncesi kaplatmak düşüncesi ile yer değiştirecek. Bu anlamda firmamız uygun fiyatla müşterilerinin her zaman destekçisi olarak yanındadır.

Sarıyer Bahçeköy Berjer Döşeme ve Tamir

Sarıyer Bahçeköy Berjer Döşeme ve Tamir, firmamız berjer tamiri, sandalye döşeme işlemlerini gerçekleştirebilir. Çünkü kullandığımız kaliteli kumaş türleri uzun ömürlü olup ve yıllarca aradığınız konforu sizlere sunmaktayız. Çünkü 15 yıl öncesinden kalma, berjer, veya sandalyelerinizi bizimle iletişime geçecek profesyonel döşeme değişiminde mağaza vitrinlerinde bulunan son model mobilyalar kadar yenileye bilirsiniz.  Ve çok kısa bir süre de ekiplerimiz berjerlerinizi alarak 15 gün içinde teslim ediyor.
Sarıyer Bahçeköy Sandalye Döşeme ve Tamir. Evinizde yıllarınıza tanıklık etmiş olan mobilyalarınızı anılarınızı yok etmeden yeniliyoruz. Ve modern dokunuşlarla renklendiriyor ve ürünlerinizi yepyeni bir hale getirmekteyiz. Çünkü bu işlem sonrasında hem eviniz güzelleştiriyor hem de bütçenize destek oluyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button