Size bir telefon kadar yakınız
0 552 260 53 27
Dil Seçin
tr

İnönü Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir

20.10.2020
1 görüntülenme
İnönü Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir

İnönü Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir

İnönü Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir hizmeti, eskiyen sandalyelerinize ya da artık rengini sevmediğiniz, size klişe gelen sandalyelerinizi yepyeni hale getirme işlemidir. Lion Koltuk Döşeme olarak Sefaköy bölgesinde Koltuk kumaş değişimi, Koltuk sünger değişimi, Koltuk cilalama vb. hizmetleri sunmaktayız. Fiyat konusunda ise koltuk, kanepe, berjer ve sandalyenizin modelli ve kullandığımız sünger kalitesine göre değişmektedir. Kumaş konusunda sizlerin seçmiş olduğu kumaş kullanılmaktadır. Ve sünger konusunda ise sizlere sunduğumuz yoğunluktaki süngerleri kullanmaktayız. (Sert veya yumuşak sünger seçenekleri sunmaktayız.)

Profesyonel olarak sektörde 30 yıldır devamlılığını sürdüren ve çalışma prensibi olarak kaliteyi baz alan Lion Koltuk Döşeme, İnönü Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir hizmeti sunmaktadır. Sefaköy bölgesinde koltuk, berjer veya sandalye döşeme ve tamir sektöründe dev olan firmamız. Whatshapp hattından canlı destek sunarak ücretsiz fiyat teklifi hizmeti vermektedir. Koltuk döşeme ve tamiri hizmeti ile birlikte eskiyen sandalyelerinize yepyeni görünüm kazandırabilirsiniz. Sandalye Kumaş Değişimi, sandalye ayak değişimi ve sandalye sünger değişimi hizmeti vermekteyiz.

İnönü Mahallesi Koltuk Döşeme ve Tamir

Koltuk Döşeme Tamir Fiyatları

İnönü Mahallesi Koltuk Döşeme ,

İnönü Mahallesi Berjer Döşeme ve Tamir fiyatları konusunda Lion Koltuk Döşeme olarak kaliteli ürün kullanmaktayız. Ve koltuk döşeme veya koltuk tamiri konusunda sizlere en uygun fiyat garantisi sunmaktayız. Çünkü tadilatı yapılacak ürünleri evinizden alıp evinize kadar teslim etmekteyiz. Ama fiyatlar kullandığımız sünger yoğunluğuna, seçmiş olduğunuz kumaşın m2 fiyatına göre değişiklik gösterebilmektedir.

İnönü Mahallesi Sandalye Döşeme ve Tamir firması denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duymaktayız. Çünkü her sezon kendisini yenileyen modellerimiz ve uzmanlaşan kadromuz ile Sefaköy bölgesinde koltuk, berjer, kanepe ve sandalye döşeme ve tamir firmasıyız. Ama uzman kadromuz her zaman size hizmet sunmaktadır.

İstanbul koltuk tamiri ve döşeme denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duymaktayız. Koltuk tamiri kelimesi; eskiyen koltuklarınızın ayak değişimleri yıpranmıştır. Ve kumaşlarınızın değişimi ve artık yoğunluğunu kaybetmiş olan süngerlerinizin yenileri ile değiştirilmesi anlamını taşımaktadır. Çünkü Lion Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri olarak bu sektörde çalışıyor, değişimi ve tadilatı yapılacak ürünleri evinizden alıp evinize kadar bırakıyoruz. Ücretsiz nakliye hizmetimiz ile birlikte en uygun fiyat garantili çalışıyoruz. Ve en kaliteli sünger, kumaş vb. araçları kullanıyoruz. Ve çalışmalarımızı görmek ve bizleri daha yakından tanımak için bizleri hemen araya bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button